Optimum Nutrition

Optimum Nutrition

Optimum Nutrition 1986’da kurulmuştur. Sporcu besinleri sektöründe ilklerden olan firma 2008 yılında Glanbia tarafından satın alınmıştır. Bugün Amerika başta olmak üzere tüm dünyada en fazla satılan marka olma unvanına sahiptir. Optimum Nutrition aynı zamanda bir başka Amerikalı marka olan American Body Building (A.B.B) markasını da bünyesi altında bulundurmaktadır. Bugün 70’den fazla ülkede ve 10.000’den fazla satış noktasında ürünleri sergilenmektedir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 23

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 23

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Optimum Nutriton Üretim Standartları

Birçok ürünün üretimini kendi bünyesindeki fabrikalarda gerçekleştirmektedir. Bu sayede hammadde kalite kontrolü hassas bir şekilde uygulanabilmektedir. NSF standartlarına uygun üretim yapan firma aynı zamanda cGMPs üretim sertifikalarını bulundurmaktadır. Sürekli olarak sunulabilecek en kaliteli ürünleri üretmek misyonunu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Optimum Nutrition Ürünleri

Deneyimli Amerikalı üretici protein kaynaklı ürünler, güç & toparlanma, ve sağlık kategorilerinde 20’den fazla ürün ile satışa sunulmaktadır. Optimum Gold Standard Whey protein tozu bu ürünler arasındaki en çok bilinen üründür. Üst üste dünya genelinde en fazla satan protein olma unvanına sahiptir.

Optimum Nutrition Türkiye

Optimum Nutrition uzun süredir Türkiye pazarında bulunmaktadır. Glanbia firmasının 2015 yılında İstanbul’da ofis açması ile Amerikalı firma resmi olarak Türkiye’ye kendisi giriş yapmıştır. Bu tarihten sonra ürün çeşitliliği kademeli olarak artış göstermiş ve Amerika’da satışa sunulan her ürünün gelmesi beklenmektedir. Türkiye’de de en fazla satan protein tozu olan Gold Standard Whey, Optimum Casein, ve Serious Mass ürünleri en fazla satan Optimum ürünleri olarak sıralanabilir.

Optimum Nutrition Takımı

Üretim yaptığı yıllar boyunca birçok sporcu ve spor etkinliğine sponsorluk yapmıştır. Vücut geliştirme sporuna odaklanmış sporcular ağırlıklı olmak üzere bisiklet ve boks sporları ile de sponsorluklar yürütmüştür. 60’dan fazla sponsoru olduğu sporcular arasında Alex Carneiro, Ali Mackinney, Charless Glass, Daniel Banks ve Daniel Stevens gibi deneyimli sporcular yer almaktadır.

Optimum Nutiriton Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Optimum Nutiriton ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör (Glanbia) tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.