Optimum Glutamine Powder 630 gr

Diğer Optimum Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

224TL
Havale/EFT: 212,80 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
04/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 126

1 Servis (5 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti1,78 TL
 • Glutamin5 g
 • Kalori0 kcal

Hazırlanışı

1 servis (1 ölçek) Optimum Glutamine 120-250 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanmalıdır.
Püf Noktalar: Ürün aromasızdır. Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Sevilen meyve suları ile birlikte karıştırılabilir. BCAA ve kreatin ile karıştırılarak daha güçlü bir karışım elde edilebilir.

Kullanım Zamanı

Öncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonradır.
Püf Noktalar: Glutamin gece yatarken alındığında büyüme hormonunun tetiklenmesinde yardımcı olur. Bu yüzden orta-ileri seviye yapan sporcular ve yoğun antrenman dönemindeki kişiler için gece yatmadan 1 ölçek alması tavsiye edilmektedir. Spor olan ve olmayan günlerde bu kullanımı devam ettirilebilir. Ürünün 1 servisi 1 ölçek ve 5 gr dır. Kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-655 g5 g5-8 g
65-805 g5 g5-10 g
80-955g5-8 g7-12 g
45-55-5 g5 g
55-65-5 g5-7 g
65-755g5-7g7-9g

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %87
 • Tekrar Kullandı %28
 • Olumsuz %13

Maddelerle Optimum Glutamine

 • Yoğun spor dönemlerinde toparlanmaya destek olur.
 • Yüksek saflıkta glutamin içeriği ile kaslara gerekli amino asiti taşır.
 • Tüm dünyada en fazla tercih edilen glutamin ürünleri arasında yer almaktadır.
 • En iyi sonuç, ve maksimum kas gelişimi için Optimum BCAA ve Optimum Gold Standard Whey ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Topaklanma yapmaz, kokusuz ve aromasızdır.

Optimum Glutamine İnceleme

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Glutamine Powder 630 gr Nedir?
Optimum glutamine yüksek kalitede ham madde kullanılarak hazırlanmış saf glutamin amino asiti içeren gıda takviyesidir. 70'den fazla ülkede satışa sunulan ve tüm dünyada kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Püf Noktalar:
Tek serviste 2 ölçekten fazla kullanımı tavsiye edilmez. Emilim hızını yavaşlatmamak için özellikle spor sonrası kullanımlarda protein tozları ve gainer ürünleri ile karıştırılmaları tavsiye edilmez. Spor biter bitmez glutamine 5-10 dk sonra kompleks formdaki düğer ürün alınmalıdır. Optimum Nutrition ürünleri Türkiye'ye İngiltere'den ithal edilmektedir Amerika'da satılan glutamin ürünleri arasında içerik farkı bulunmaz. Diğer boyları ve kapsül formdaki Optimum glutamine ürünleri henüz Türkiye'ye ithal edilmemektedir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
16 yaşından küçük çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Glutamin kullanımı siroz, ve karaciğere bağlı hastalığı bulunan kişilerin semptomlarını kötüleştirebilir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Laktozla birlikte kullanımı laktozun etkisini azaltır. Kemoterapi için alınan ilaçlar ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın tedavi teşhis yada önlenmesi için kullanılmaz.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Optimum Nutrition ürünleri yetkili distribütör aynı zamanda üretici firma olan Glanbia firmasının ithalatıdır. Tüm ürünler güncel ithalat serisindeki ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta olup kargolanmadan önce dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (12)
İyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
İyi Yorum yapan: (9.03.2018 tarihinde gönderildi)
tavsiye ederim
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
urun kesinlikle cok guzel ozellikle topaklanmamasi cok iyi ayriyeten kokusuda baya guzel 1 aylik duzenli kullanimda verdigi sonuc bariz sekilde belli oluyor Yorum yapan: (25.08.2017 tarihinde gönderildi)
çok iyi.
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürün kesinlikle çok iyi! İdman sonrası ve yatarken olmak üzere kullanmaktayım.. topaklanma yok, karışım kusursuz, herhangi bir karışıma kattığınızda tadını bozmuyor.. Faydasına gelince; gün içinde yaptığınız idman yoğun da olsa, sabaha hazır halde uyanıyorsunuz.. Yenilenme hissi müthiş! Yorum yapan: (21.10.2016 tarihinde gönderildi)
Güzel
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Karışma, tat konusunda hiç problem yaşamadan içilebilir. bcaa'lar gibi buruk tadı ve karışmama sorunu glutaminlerde yok. bu ürün hem fiyat, hem de servis sayısı olarak oldukça ideal bir ürün. ayrıca içimi rahat. Yorum yapan: (19.10.2016 tarihinde gönderildi)
süper
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
glutamıne ıcerısınde en ıyılerı dıye bılırım super bır urun herkese tavsıye ederım Yorum yapan: (9.10.2016 tarihinde gönderildi)
Optimum Glutamine Powder 630 gr
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bu ürün 126 servis yazıyor doğrumu Yorum yapan: (30.07.2016 tarihinde gönderildi)
Kalite
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Optimumun kalitesi zaten malum. Muadilleri içersinde iyi kabul edilebilir Yorum yapan: (24.06.2016 tarihinde gönderildi)
Optimum
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Üreticisi Optimum olunca tüm ürünleri güven veriyor. Fiyat olarakta oldukça uygun glutamine alacak olanlara öneririm. Yorum yapan: (20.01.2016 tarihinde gönderildi)
uykuda büyü
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
optimum powder bu işin en iyisi glutaminde fitbullda desteklemesi cok güzel gelince iki kutu alcam 600 grm ve fiyatıda çok uygun Yorum yapan: (10.05.2015 tarihinde gönderildi)
a+ iş
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
arkadaşlar daha önceden farklı yerden aldığım ürünle buradan aldığım ürünün alakası yok diğeri topaklanırken bu pürüssüz ve iğrenç kokmuyor.. orjinallik garantisi vermeleri ve müşteri yaklaşımları yüzünden çekinerek buradan aldım.. tek kelimeyle güvenilirler Yorum yapan: (11.08.2014 tarihinde gönderildi)
en iyi glutamin
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
bence en iyi glutamin toparlanma hızını ertesi günü üzerinizdeki hamlamadan direk hissettiriyor.. fiyatı ise 60 servis normal bir glutamine göre çok daha uygun.. 3 ürün kampanyası + 10 tl koduyla en iyi fiyat fitbull'da.. Yorum yapan: (6.07.2014 tarihinde gönderildi)
optimum glutamine
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
hızlı gönderim için teşekkür ederim ancak istediğim hediye yerine tablet kutusu geldi Yorum yapan: (24.05.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Glutamine Powder 630 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Optimum Glutamine Besin Değerleri

Optimum Nutrition
Micronized Glutamine Powder 630 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 126
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer
L-Glutamin 5 g *
* Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Optimum Glutamine Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Optimum Glutamine Kullanım Şekli
Tercihen spor sonrası 1 ölçek (5gr) Optimum Glutamine 200ml tercih edilen içecekle ile karıştırılıp içilmelidir.
Orta Seviye Sporcular İçin Optimum Glutamine Kullanım Şekli
Tercihen spor sonrası 1 ölçek (5gr) Optimum Glutamine 200ml tercih edilen içecekle ile karıştırılıp içilmelidir.
İleri Seviye Sporcular İçin Optimum Glutamine Kullanım Şekli
Tercihen spor sonrası 1 ölçek (5gr) Optimum Glutamine 200ml tercih edilen içecekle ile karıştırılıp içilmelidir.