Optimum Gold Standard Casein 1818 gr

Diğer Optimum Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

689TL
Havale/EFT: 654,55 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
03/2021
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 56,81

1 Servis (32 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti12,13 TL
 • Protein24g
 • Protein Oranı75%
 • Kalori115
 • Glutamin5 g
 • BCAA5 g

Hazırlanışı

Shaker kullanarak hazırlanışı en hızlı ve pratik yöntemdir. 200 - 350 ml su ya da süt ile 1 ölçek Optimum Gold Casein Protein 15 - 20sn çalkalayarak içime hazır hale getirin. Tek seferde tüketin. Damak tadına göre sıvı miktarını ayarlayın. Kreatin, glutamin, BCAA gibi supplementler ekleyerek Optimum kazein karışımının içeriğini güçlendirebilirsiniz.

İpucu: Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir.

Öğünlerde Kullanımı:Uzun süre besin alınamadığı zamanlar alternatif öğün olarak kullanılabilir. Yoğur ve yulaf karışımı ile 1 ölçek Optimum Casein karıştırılarak meal replacement olarak kullanılabilir. Damak tadına göre sevilen meyveler ve şekersiz peanut butter eklenebilir.

Kullanım Zamanı

Hızlı sindirilebilen amino asitler antrenmandan hemen önce ve sonra kullanılmak için çok aranan amino asitlerdir ama yavaş sindirim ve emilimin de avantajlı olduğu durumlar da vardır. Özellikle geceleri Optimum Casein vücudun saatlerce besinsiz kalmasını engeller. Kas dokusunu uzun süre besleyebilme özelliği bulunmaktadır. Optimum Caseinin uzun süre besin alınamayan dönemlerde ve uyumadan önce kullanımı tavsiye edilmektedir.
Püf Noktalar: Büyüme hormonu en fazla gece uykuda salgılanmaktadır. Tüm gece boyunca vücudun sindirim işlemleri ile ilgilenmesi bu hormonun salgılanmasını engelleyebilir. Bu durumda uyumadan 2-3 saat önce Optimum Gold 100% Casein kullanılması daha verimli olacaktır. Ayrıca glutamin kullanılmıyorsa anti-katabolik yapısından dolayı sabah uyanır uyanmaz kazein protein kullanılması toparlanmaya katkısından dolayı tavsiye edilmektedir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-6525g - 30g35g - 40g40g - 45g
65-8035g - 45g45g - 50g50g - 60g
80-9545g - 50g50g - 55g55g - 65g
45-5520g - 25g30g - 35g35g - 40g
55-6525g - 30g30g - 35g40g - 45g
65-7535g - 40g40g - 45g45g - 50g

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %89
 • Tekrar Kullandı %48
 • Olumsuz %11

Maddelerle Optimum Gold Standard Casein

 • Tüm Dünyada En Çok Satan Miselar Kazein Ürünüdür
 • Ağırlığının 75%'ini Protein (32 gr Bir Servisinde 24 gr Kazein) oluşturur.
 • Her Servisiyle 24 gr Yavaş Sindirilen Miselar Kazein İçerir
 • Her Servisinde 5 gr'dan Fazla BCAA İçerir
 • Her Ölçeğinde 5 Gram Glutamine & Glutamik Asit İçerir
 • Çok Düşük Yağ, Şeker ve Karbonhidrat Oranlarına Sahiptir
 • Öğün Aralarında ve Yatmadan Önce Kullanmak İçin İdealdir
 • Tüm gün protein sentezi için Optimum Gold Standard Whey ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Optimum Gold Standard Casein İnceleme

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Standard 100% Miselar Casein Nedir?
Kazein proteinleri asite duyarlıdır ve midede yoğunlaşıp jel halini alırlar. Diğer proteinlerle karşılaştırıldığında, Optimum Casein'in alt bileşenlerine ayrılması yaklaşık 2 kat uzun sürer. En kaliteli miselar kazeini protein kaynağı olarak kullanarak Optimum Nutrition Casein yavaş sindirilen protein desteğine yeni bir standart getirmiştir. 2013 ve 2015 yıllarında Amerika'da en fazla kullanılan kazein ürünü olmuştur. Türkiye'de de en fazla satılan ürünler arasında yer almaktadır. Üretici firma Glanbia tarafından Türkiye'ye ithal edilmektedir. Optimum Nutrition'ın İngiltere'deki fabrikasında üretilmektedir.

Püf Noktalar:
Tatlandırıcı olarak asesülfam-K ve sukraloz kullanılmıştır. Aspartam türevi olan aspartik asit ve fenil alanin içerir. ON Gold Natural Flavored serisi ürünleri bu tatlandırıcıları içermezken henüz Tükiye'ye ithal edilmemektedir.

Farklı aromalar farklı servis sayısına (çikolata 55, vanilya ve muz 56) ve kalori miktarına sahiptir.

Ürünler Avrupa'da satışı gerçekleşen ürünlerden olup Glanbia İngiltere tesislerinde yüksek Optimum kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Hassas kişilerde gaz ve sindirim problemi yaratabilir. Sadece gıda takviyesi olarak kullanınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza ediniz.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Optimum Nutrition ürünleri Glanbia firmasının ithalatıdır. Güncel ithalat serisindeki ürünler olup 100% orijinaldir. Tüm Optimum Nutrition ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta ve kargolanmadan dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (21)
etkisi yüksek ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
harika gece için aldığım kaslarımı beslemesinde ve güçlenmeme etkisi olan muazzam ürün harika optimum kalitesi Yorum yapan: (26.02.2021 tarihinde gönderildi)
tavsiye ediyorum orjinal ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
harika bir destekleyici ürün ürünü akşam yatarken kullanıyorum kaslarım besleniyor ve performansım artıyor ürün kaliteli sonuçta optimum ürün Yorum yapan: (22.02.2021 tarihinde gönderildi)
uygun fiyata kalite
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
mükemmel tadı ve ürün kaliteli hammadesi optimum paketleme harika Yorum yapan: (8.02.2021 tarihinde gönderildi)
performans ve fiyatı mükemmel
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tartışmasız bir numara ürün memnunum fiyatı ve performansı harika etki ediyor Yorum yapan: (14.01.2021 tarihinde gönderildi)
Küçüğü ne zaman gelir?
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Fiyati çok fazla 900 gramlığı ne zaman gelir benim gibi fakirler pardon öğrenciler için Yorum yapan: (4.03.2019 tarihinde gönderildi)
ÜST SEVİYE TİCARİ ETİK OLARAK DURUŞUYLA, SOSYAL İLETİŞİM KALİTESİNİ SENTEZLEMİŞTİR.
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürün tartışmasız dünya no:1, yorumlamaya gerek bile yok. Fitbull için konuşmak gerekli. ilgili bir mağaza. İkinci alışverişimi yaptım. Her ikisinde de çok memnun kaldım. Paketlemeleri kusursuz, ki benim için en önemli kıstas budur. 24 saatten önce elime ulaştı. Yalnız bu sefer içine indirim çekimi koymamışlar; üzdüler, üzüldüm :((
Yorum yapan: (21.03.2017 tarihinde gönderildi)
İyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Büyük bardakta yağlı sütle kaşıkla karıştırdım. Çözünmesi çok hızlı. Shaker'a gerek kalmadı.Topaklanma yapmadı. Çikolatalı icemiyorum çok tatlı geliyor. Muzluyu kendime göre sütü arttırarak kullanıyorum. Memnunum,tavsiye ederim. Yorum yapan: (19.03.2017 tarihinde gönderildi)
opt kazein
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
hediye peanut butter göndermişler beraber karıştırıp içince tadı enfes oldu.. ama çabuk bitti Yorum yapan: (2.12.2016 tarihinde gönderildi)
Ramazan
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ramazan için kazein proteini ihtiyacını karşılar.Verimli bir ürün bence Yorum yapan: (24.06.2016 tarihinde gönderildi)
çok iyi
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
ben bu ürünü kullandım piyasadaki en iyi ürün denebilir karışımı ve muzlu olanın tadıçok güzel topaklanma yapmıyor Yorum yapan: (8.07.2015 tarihinde gönderildi)
uygun fiyata yüksek kalite
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
hocam hem çikolatalı hemde fiyat avantajı var.. shakerınız yoksa gönderdikleri shaker oldukça orjinal logo biraz daha büyük olsa on numara Yorum yapan: (24.08.2014 tarihinde gönderildi)
Harika
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Kullanabileceğiniz en faydalı casein ürünleri listesinin başında gelir. onlarca çeşit denedim, bu ürün gerçekten hacim kazandırıyor. ayrıca içimi de çok iyi. Yorum yapan: (8.07.2014 tarihinde gönderildi)
perfect
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
gönderim hızı başarılı ürün zaten piyasada ki yeri belli. hediyeler güzel bu kalite de devam etmeniz dileğiyle. Yorum yapan: (1.07.2014 tarihinde gönderildi)
optimum casein
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
kampnayalara katılınca en iyi fiyata burada oluyor özellikle 3 ürüne %7 kampanyası ve eldiven hediyesi çok başarılı.. tadı optimum whey den biraz daha kötü Yorum yapan: (17.06.2014 tarihinde gönderildi)
1 günlük gecikme
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
kargom bu sefer bir gün gecikmiş olsa da yine de teşekkür ederim ilgi alaka bilgilendirme süper fiyatlar oldukça rekabetçi hediyeler ise şahane:) Yorum yapan: (1.06.2014 tarihinde gönderildi)
tşk
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
akşam yataktan hemn önce değil de 1-1.5 saat önce alımı daha uygun oluyor.. optimum whey ile birlikte çok harika kombine oluyor Yorum yapan: (10.05.2014 tarihinde gönderildi)
havlu hediyesi çok iyi
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
myclub daki hocanın referansı ile buradan aldım memnun kaldım tşk ederim Yorum yapan: (27.04.2014 tarihinde gönderildi)
16 saatte kargo
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
hızlı kargo ve orjinal ürün garantinizi taktir ettim bundan sonra alışverişleri buradan yapacağım Yorum yapan: (19.04.2014 tarihinde gönderildi)
opt casein
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
tat olarak klasik optimumun yoğun olmayan tadı içerik olarak yeterli buluyorum topaklanma yapmıyor anca whey gold dan daha hızlı karışıyor.. performans açısından notum tam Yorum yapan: (22.02.2014 tarihinde gönderildi)
tam puan
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
eğer bu proteini alacaksanız bence bir miktar kilo almayı göze alın.. ancak her kesin de söylediği gibi performansı harika.. ürün orjinal ve fitbull'un bilgilendirme sistemi iyi oturmuş her keze tavsiye ediyorum Yorum yapan: (30.11.2013 tarihinde gönderildi)

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 21

sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Casein 1818 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Optimum Gold Standard Casein Besin Değerleri

Optimum Nutrition
Gold Standard 100% Casein 1818 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 32 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 56,81
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 120
Yağdan Gelen Kalori 10
Toplam Yağ 1 g 2%
Doymuş Yağ 0,5 g 3%
Trans Yağ 0 g **
Kolestrol 15 mg 5%
Toplam Karbonhidrat
Diyet Fiber 1 g 4%
Şekerden Gelen Karbonhidrat 1 g **
Protein 24 g 48%
Kalsiyum 50 mg 5%
Sodyum 190 mg 8%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: Miselar Kazein, Kakao, Doğal ve Yapay Aromalar, Tuz, Gam Karışımı (Selüloz Gamı, Ksantan Gamı), Lesitin, Asesülfam Potasyum, Sukraloz, Aminogen®.

Optimum Gold Standard Casein Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Optimum Gold Standard Casein Kullanım Şekli
Geceleri yatmadan önce 1 ölçek (34.5 gr) Optimum Casein 250 ml su ile karıştırılıp tüketilmelidir. Yıkımı uzun süren caseinin hızlı yıkılan proteinlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.
Orta Seviye Sporcular İçin Optimum Gold Standard Casein Kullanım Şekli
Geceleri yatmadan önce 1 ölçek (34.5 gr) Optimum Casein 250 ml su ile karıştırılıp tüketilmelidir. Yıkımı uzun süren caseinin hızlı yıkılan proteinlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.
İleri Seviye Sporcular İçin Optimum Gold Standard Casein Kullanım Şekli
Geceleri yatmadan önce 1 ölçeği (34.5 gr) Optimum Casein 250 ml su ile karıştırılıp tüketilmelidir. Yıkımı uzun süren caseinin hızlı yıkılan proteinlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.