Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 450gr

Diğer Optimum Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

319TL
Havale/EFT: 303,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
01/2023
Form
Toz

Hazırlanışı

Optimum Gold Standard 450 gr whey protein, Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Topaklanma önleyici bu teknoloji tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar. 1 ölçek (30g) Optimum Whey protein tozu ile tercih edilen 200-350 ml sıvı 10-15 sn karıştırılarak karışım hazırlanır.

Püf Noktalar: Optimum Gold Whey proteinin yoğunluğu, damak tadına göre kullanılan sıvı miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir. Spor sonrası kullanımlarda süt tercih edilecekse yağsız ya da yarım yağlı süt tercih edilmelidir.

Kullanım Zamanı

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir. İçerdiği yüksek amino asit profili ile spor yapılmayan günlerde kullanımı toparlanmaya yardımcı olur, sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor branşı, seviye, ve antrenman yoğunluğuna göre kullanımı ayarlanmalıdır. Ürünün tavsiye edilen 1 servisi 1 ölçek olup 30 gr'dır. Kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-6525g - 30g35g - 40g55g - 65g
65-8035g - 45g45g - 55g60g - 80g
80-9545g - 55g55g - 65g80g - 100g
45-5520g - 30g30g - 35g35g - 45g
55-6530g - 35g35g - 40g45g - 50g
65-7535g - 40g40g - 45g55g - 65g

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %98
 • Tekrar Kullandı %18
 • Olumsuz %2

Maddelerle Optimum Gold Standard Whey

 • Yüksek saflıkta protein içerir.
 • En iyi ham maddeler kullanılarak yüksek standartlara uygun şekilde üretilmiştir.
 • Bir serviste 5 gramdan fazla BCAA içerir.
 • Bir serviste 4 gramın üstünde glutamik asit içerir.
 • Kaşıkla bile kolayca karıştırılabilir.
 • Tek serviste 23.9 g protein içeriği ile rakiplerinin üzerindedir.
 • B6 vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir.

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Whey Nedir?
Optimum Gold 100 Whey protein, hızlı sindirilmesi ve zengin amino asit desteği sunmasıyla aktif sporcular tarafından sürekli kullanılabilir. Whey protein izoleleri ise whey'in en saf halidir ve Optimum Gold Standard 100% Whey Protein'in de ana bileşenidir. Optimum Gold Whey her serviste 24 gram anında sindirilen protein sağlarken düşük yağ, düşük kolestrol ve düşük laktoz oranıyla yağsız kas kütlesi için doğru seçimdir.

Püf Noktalar
Tatlandırıcı olarak asesülfam-K ve sukraloz kullanılmıştır. Aspartam türevi olan aspartik asit ve fenil alanin içerir. ON Gold Standard Natural Flavored 100% Whey ürünü bu tatlandırıcıları içermezken henüz Tükiye'ye ithal edilmemektedir.
Farklı aromalar farklı servis sayısına (çilek 77 çikolata 74 muz 73 ve vanilya 77 servis) ve kalori miktarına sahiptir. Emilimi hızlandırmak ve laktoza karşı hassas kişiler için laktaz ve aminogen sindirim enzimleri eklenmiştir.
Ürünler Avrupa'da satışı gerçekleşen ürünlerden olup Glanbia İngiltere tesislerinde yüksek Optimum kalite standartlarına göre üretilmiştir.

Diğer Boyları:
Türkiye'de farklı ebatlarda satışa sunulmaktadır. Diğer boyları;

 • ON whey gold standard 2.27 kg
 • ON whey gold standard 4.5 kg
 • ON whey gold standard 908 gr

 • Optimum Gold 100% Whey Zararları - Yan Etkileri
  Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yer fıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir
  Bu ürün, soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyesidir. Kilo vermek için kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

  Optimum Nutrition Whey Protein Satın Al
  Amerika'da ve dünyada en fazla satılan protein tozudur. Türkiye'de 2014 ve 2015 yıllarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almıştır. Üretici firma Glanbia tarafından Türkiye'ye ithal edilmektedir. Optimum Nutrition'ın İngiltere'deki fabrikasında üretilmektedir. Fitbull'da satılan ürünler Glanbia ithalatı olup 100% orjinaldir. Tüm Optimum Nutrition ürünlerini en iyi fiyatla Fitbull'dan satın alabilirsiniz.
  Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta ve kargolanmadan dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Kargo aşamasında ters dönen protein kutusunun yukarıya baskı yapması sonucu iç koruma bandı kapağa yapışabilmektedir. Dikkate alınız

  Facebook Yorumları

  Müşteri Yorumları (9)
  Muhtesem
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  Fiyat performans. Gayet güzel.basarili urun Yorum yapan: (9.05.2019 tarihinde gönderildi)
  f/p ürünü
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  ekonomik spora yeni başladım diğer ürünleri almak istemediğimden dolayı bu ürünü aldım
  gelişmeme etkisi oluyor gözle görülür bir şekilde teşekkürler fitbull
  kargoda hızlı geldi
  Yorum yapan: (28.03.2019 tarihinde gönderildi)
  marka
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  2 kiloluk alıyorum daha uygun fiyata geliyor etkisi bca ile birlikte kullanılınca daha üst seviyeye cıkıyor Yorum yapan: (22.06.2018 tarihinde gönderildi)
  Teşekkür ederim
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  Fitbull gönül almasını biliyor.Eksik ürün gönderildi fakat ertesi gün eksik gönderilen ürün telafi edildi hemde hediyeleri ile birlikte teşekkürler fitbull gönül almasını biliyorsun :) Yorum yapan: (30.06.2017 tarihinde gönderildi)
  iyi fiyat
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  çoklu lımlarda 2270 den daha uyguna geliyor. büyüksün fitbull Yorum yapan: (21.10.2016 tarihinde gönderildi)
  optimum gold standard
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  lise basketbol takımındaki oğlum için uzun arayışlardan sonra bu ürünü tercih ettim. kullanılan ham madde kalitesi bakımından beni en fazla tatmin eden marka oldu Yorum yapan: (30.09.2016 tarihinde gönderildi)
  ön yargıyı bir kenara bırakabilirsiniz
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  optimum un pazarlama harikası olduğunu düşündüğüm için 1 yıldır spor yapmama rağmen hiç kullanmamıştım. şimdiye kadar weider, iso 100 gibi birçok ürün tükettim uzun araştırmalar sonucu bu boyunu ilk defa deneme amaçlı kullandım. edindiğim sonuç weider'den eksiği yok ama belki fazlası vardır. amino asit profilini açık açık paylaşıyor nitrojen spiking yok. ve FDA onaylı Türkiye'deki belki de tek ürün. bu arada fitcoin uygulaması ve hediyeler için fitbull tercih sebebimdi. tavsiye ediyorum Yorum yapan: (3.09.2016 tarihinde gönderildi)
  gold standard
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  tam fiyat/performans ürünü hardline ile vakit kaybetmeyin derim Yorum yapan: (24.06.2016 tarihinde gönderildi)
  optmm gold
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat
  spora yeni başladığım içi deneme amaçlı küçük boyunu aldım. ürün 20 günde bitti ama gözle fark edecek sonuçlar aldım diyebilirim.. beraberinde gönderdiğiniz peanut butter hediyesi için de teşekkür ederi Yorum yapan: (8.04.2016 tarihinde gönderildi)
  Ürüne Yorum Yapın
  Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Whey 450gr
  Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
    1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
  Tat
  Performans
  İçerik
  Fiyat

  Optimum Gold Standard Whey Besin Değerleri

  Optimum Nutrition
  Gold Standard 100% Whey 450 gr
  Besin Değerleri
  Servis Miktarı: 30 gr (1 ölçek)
  Paketten Çıkan Servis Sayısı: 15
  Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
  Kalori 120
  Yağdan Gelen Kalori 10
  Toplam Yağ 1 g 2%
  Doymuş Yağ 0,5 g 3%
  Trans Yağ 0 g **
  Kolestrol 30 mg 10%
  Toplam Karbonhidrat
  Şekerden Gelen Karbonhidrat 1 g **
  Protein 24 g 48%
  Kalsiyum 80 mg 8%
  Demir 0,4 mg 2%
  * Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
  ** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
  Diğer İçerikler: Protein Karışımı (Whey Protein İzolesi, Kültive Whey Protein Konsantresi, Whey Peptidleri), Kakao, Yapay Aromalar, Lesitin, Asesülfam Potasyum, Aminogen®, Laktaz.

  Optimum Gold Standard Whey Nasıl Kullanılır?

  Yeni Başlayanlar İçin Optimum Gold Standard Whey Kullanım Şekli
  Spordan hemen sonra 1 ölçek (32 gr) Gold Standard Whey 350 ml su ile karıştırılıp içilmelidir.
  Orta Seviye Sporcular İçin Optimum Gold Standard Whey Kullanım Şekli
  Spordan 30 dk önce ve hemen sonra 1'er ölçek (32 gr) Gold Standard Whey 350 ml su ile karıştırılıp içilmelidir. Spor yapılmayan günlerde ara öğünlerde alınabilir.
  İleri Seviye Sporcular İçin Optimum Gold Standard Whey Kullanım Şekli
  Spordan 30 dk önce ve hemen sonra 1'er ölçek (32 gr) Gold Standard Whey 350 ml su ile karıştırılıp içilmelidir. Spor yapılmayan günlerde ara öğünlerde alınabilir.