Kilo Aldırıcı

Kilo Aldırıcı

Kilo Aldırıcı Ürünler

Kilo aldırıcı ürünler yüksek miktarlarda dekstroz ve maltodekstrin gibi karbonhidratlar içerirler.Mass gainer alt kategorisi olup mass gainerlara göre daha yüksek oranda karbonhidrat içerikli ürünlerdir. Bu sayede öncelikli kullanım amaçları kilo kazanımıdır. Kalorifik değerleri çok yüksektir. Kas kütlesinin gelişimi ve muhafazası için gereken önemli besinleri ve enerjiyi sağlamanın yanı sıra, sporcuların şiddetli ve yorucu fiziksel aktiviteler sırasında kaybettkileri kalorileri yenilemelerine ve aynı zamanda ihtiyaçları olan besinleri karşılamalarına yardımcı olurlar. Bu şekilde sadece kas yıkımını önlemekle kalmazken, kas gelişimini de destekleyen bir yapıları vardır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 38

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 38

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2

Kilo Aldırıcı Ürünlerin Kullanımı

Kilo aldırıcı ürünler sınıflara ayrılmışlardır. Bir ürünün içerdiği kalori ve basit şeker miktarı ne kadar fazlaysa, ürünün kilo kazanımındaki katkısı da o kadar yüksektir. Öncelikli hedefi kilo ve hacim kazanmak olan sporcular spordan önce, spordan sonra, öğün aralarında ve akşam yatmadan önce bu ürünleri tüketebilirler.

Kilo Aldırıcılar Ne İşe Yarar?

Hangi tip kilo aldırıcı ürünün daha gerekli olduğu sporcunun amaçlarına göre değişir. Ürünler başlangıç seviyesindekiler için olduğu kadar uzman sporcular için de günlük enerji dengesi düşünülerek hazırlandığından, gereksiz kilo alımı veya yağ depolanması engellenmiştir. Bir ürünün içerdiği kalori ve basit şeker miktarı ne kadar fazlaysa, ürünün kilo aldırma ihtimali de o kadar yüksektir. Diğer yandan yüksek miktarda protein ve kompleks karbonhidrat içeren kilo aldırıcılar kas gelişimine çok daha fazla katkıda bulunurken yağ depolarının da yakılmasını sağlarlar.

Kilo Aldırıcı Ürünlerin Faydaları:

 • Kalori almak için kolay ve elverişli bir yol sunarlar
 • Kişi için yeterli bir besin kaynağı görevi görürler
 • Karbonhidrat ve protein içerirler
 • Kas yıkımını önlemeye yardımcı olurlar
 • Vücut ağırlığının kontrolüne veya artışına katkıda bulunurlar
 • Kas kütlesi kazanımını desteklerler

Dikkat - Olası Yan Etkiler

 • Kilo aldırıcı ürünleri dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
 • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
 • Doktorunuza danışmanız önerilir. Kilo aldırıcı ürünlerin spor yapmadan kullanıldığı durumlarda bölgesel yağlanma gözlemlenebilir.
 • Böbrek probleminiz varsa, protein tamamlayıcılarının alımında daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm kilo aldırıcılar 100% orijinal olup sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.