Hardline

Hardline

Tuva İç ve Dış Ticaret LTD. Şti. Olarak 1996 yılında ticari hayata başlamıştır. Bu yıllarda Universal Nutrition markasının Türkiye distribütörlüğünü yürütmüştür. Bu anlamda Türkiye’de sporcu takviyeleri konusunda en deneyimli şirketler arasında yer almaktadır. 2003 Yılında Hardline Nutrition markasının temellerini atan firma Türkiye’de üretilmiş ilk sporcu takviyelerini piyasaya sunmuştur. Bu yıllardan sonra Kavi Gıda olarak üretimine devam etmiştir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 75

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 75

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Hardline Nutrition Üretim Standartları

Yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerinde ağırlıklı olarak Avrupa’dan ithal edilen hammaddeler ile paketleme işlemi yapılmaktadır. Tübitak desteği bulunan Hardline tesisi yüksek kapasitede ürün üretimini gerçekleştirebilmektedir. Supplement alanında Türkiye’deki ilk laboratuvar Hardline tarafından kurulmuştur. Buna karşılık AR-GE çalışmalarına yatırımlar yapan firma teknolojik donanımları sayesinde hammaddeyi en iyi şekilde işleyip yüksek saflıkta paketleyebilme özelliğine sahiptir.

Hardline Nutrition’ın En Çok Satan Ürünleri

Türkiye’de satılan protein tozu pazarında Hardline Whey 3 Matrix genellikle en üst seviyede bulunmaktadır. Kilo aldırıcı kategorisinde ise Hardline Progainer ürünüyle listenin en tepesinde bulunmaktadır. Ayrıca patentli içeriğe sahip creapure kreatini ve BCAA 4:1:1 amino asiti sporcular tarafından en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

Hardline Nutrition Sertifikaları

Türkiye’deki helal gıda sertifikasını elinde bulunduran ilk supplement firmasıdır. Bunun yanında ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, GMP, HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points) gibi uluslararası geçerliliği olan sertifika ve üretim standartlarına sahiptir.

Hardline Nutrition Sporcuları

Türkiye’de başta vücut geliştirme olmak üzere tüm sporların ve sporcuların destekçisi olarak pozisyon almıştır. Hardline spor kulübü çatısı altında birçok sporcuya sponsorluk çalışmaları yürütülmektedir. Serdar Aktolga ve Murat Gönül sponsorluk çalışmalarını yürüttüğü iki önemli sporcudur.

Hardline Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Hardline ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.