Kilo

Kilo

Weight Gainer

Ağırlıkla karbonhidrat ve whey protein ile formüle edilmiş gıda takviyeleridir. İçerisinde bulunan yoğun miktardaki karbonhidrat oranı ile alınan günlük kalori miktarının arttırılması hedeflenmektedir. İngilizcede weight gainer olarak nitelendirilen ürünler hacim kazandırıcı olarak Türkçe'ye çevirilebilir. Kreatin ve amino asitlerle güçlendirilmiş yapısı ile yoğun tempoda spor yapan kişilerin kullanımına uygundur.

Devamını oku..

13 Ürün

sayfa başı

13 Ürün

sayfa başı

Weight Gainer Ne İşe Yarar

Düzenli bir şekilde karbonhidrat tozu içeren weight gainer ürünlerin tüketimi kandaki glikoz seviyelerini yükseltirken aynı zamanda hücreler tarafından üretilen enerji için gereken kaynağın sağlanmasına yardımcı olur. Bu besin öğesi protein ve yağlara göre çok daha hızlı bir şekilde sindirildiğinden hücrelere daha çabuk ulaşarak vücudun glikojen depolarının yenilenmesine büyük bir katkıda bulunur.

Weight Gainer Kullanımı:

Karbonhidrat içerikli kilo kazanımı hedefi ile formüle edilmiş ürünler gıda takviyesidir. Normal besinlerin yerine geçmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde alerjik etki gödterebilir. Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak diare, mide krampları ve mide bulantısı görülebilir. Bu ürürünlerin kullanırken spor yapılması homojen sonuçların alınmasında yardımcı olabilir. En iyi sonuçlar için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Weight Gainer Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm weight gainer ürünleri 100% orijinal olup sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Şeker hastalığınız varsa enerji sağlayan veya karbonhidrat açısından zengin olan karbonhidrat tozu kullanırken daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Doktorunuza danışmadan bu tarz ürünleri kullanmayınız.
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Karbonhidratlar, protein ve yağlarla beraber birçok besin maddesinin içerisinde yer alan öğelerdir. Besinlerin kalori değerlerinin büyük bir yüzdesini karbonhidratlar oluşturur. Besinsel tamamlayıcı maddeler karmaşık yapılı birçok karbonhidratın birleşmesinden oluşabilirken aynı zamanda dekstroz veya maltodekstrin gibi basit şekerlerden de meydana gelebilirler. İdeal olarak antrenman öncesi ve sonrasında kullanılırlar çünkü vücuda enerji sağlayarak, glikoz seviyelerini tekrar yükseltip, insülin salınımını arttırırlar ve kas kütlesindeki artışlara katkıda bulunurlar.