Kilo

Kilo

Karbonhidrat Tozu

Saf karbonhidrat tozları diğer gainer ürünlerin aksine komleks bir yapıya sahip değillerdir. Kreatin, amino asit gibi ayrıca eklenen ham maddelerden arınmış karbonhidratın en saf hali olarak kullanıma sunulmuştur. Bisiklet, yüzme, maraton koşuları gibi uzun süre enerji ihtiyacı gerektiren sporlarda atletler sıklıkla saf karbonhidrat tozlarını tercih ederler.

Devamını oku..

Ürünler 1 - 20 / Toplam 25

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Ürünler 1 - 20 / Toplam 25

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Karbonhidrat Tozu Ne İşe Yarar

Düzenli bir şekilde karbonhidrat tozu tüketimi kandaki glikoz seviyelerini yükseltirken aynı zamanda hücreler tarafından üretilen enerji için gereken kaynağın sağlanmasına yardımcı olur. Bu besin öğesi protein ve yağlara göre çok daha hızlı bir şekilde sindirildiğinden hücrelere daha çabuk ulaşarak vücudun glikojen depolarının yenilenmesine büyük bir katkıda bulunur.

Karbonhidrat Tozu Nasıl Kullanılır

Enerji amaçlı kullanılan karbonhidrat tozlarının temel kullanım zamanı spor öncesi ve spor esnasındadır. Enerji jelleri spor esnasında kullanım için iyi bir enerji karbonhidrat kaynağıdır.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm karbonhidrat ürünleri 100% orijinal olup sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Şeker hastalığınız varsa enerji sağlayan veya karbonhidrat açısından zengin olan karbonhidrat tozu kullanırken daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Doktorunuza danışmadan bu tarz ürünleri kullanmayınız.
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Karbonhidratlar, protein ve yağlarla beraber birçok besin maddesinin içerisinde yer alan öğelerdir. Besinlerin kalori değerlerinin büyük bir yüzdesini karbonhidratlar oluşturur. Besinsel tamamlayıcı maddeler karmaşık yapılı birçok karbonhidratın birleşmesinden oluşabilirken aynı zamanda dekstroz veya maltodekstrin gibi basit şekerlerden de meydana gelebilirler. İdeal olarak antrenman öncesi ve sonrasında kullanılırlar çünkü vücuda enerji sağlayarak, glikoz seviyelerini tekrar yükseltip, insülin salınımını arttırırlar ve kas kütlesindeki artışlara katkıda bulunurlar.