Weider

Weider

Ünlü vücut geliştirici ve antrenör Joe Weider’den adını alan Weider Global Nutrition 1936 yılında kurulmuştur. Merkezi Amerika’da bulunan deneyimli üreticinin Almanya ve İspanya’da da üretim tesisleri bulunmaktadır. Üst segmette hammadde ve formülasyon ile üretim gerçekleştiren weider en eski sporcu gıdası üreticilerinden bir tanesidir. Weider ürünleri bugün 128 ülkede 1000 üzerinde satış noktasında satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 51

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 51

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Joe Weider Hakkında Kısa Bilgi

Erkek kardeşi Ben Weider ile birlikte bugünkü IFBB (International Federaiton of Bodybuilders)’in kurucusudur. Bu köklü federasyon gelmiş geçmiş en büyük vücut geliştirme ağı olarak gösterilmektedir. Ayrıca Mr. Olympia ve Ms Olympia yarışmalarının yaratıcısıdır. Vücut geliştirme sektörüne birçok katkısı olmuştur. Dünyada en fazla okunan Muscle Fitness, Flex gibi vücut geliştirme dergilerinin de kurucuları arasında yer almaktadır. Joe Weider alanında efsane olmuş Arnold Schwarzenegger’i vücut geliştirme sektörüne kazandıran isim olmuştur.

Weider Nutrition Üretim Standartları

Weider üretim sürecini kalite, bilim, deneyim ve güven temelleri üzerine inşa etmiştir. Weider Nutrition’ın kendi bünyesinde bulundurduğu üretim tesisleri HACCP yeterlilik sertifikasına sahiptir. En iyi hammaddeler toplanır; Weider’in sıkı kalite kriterleri hammaddeler üzerinde test edilir. Kriterleri geçen hammaddelerle üretim süreci başlamaktadır.

Weider Ürünleri

2016 yılı itibariyle Weider Amerika’da 20 farklı ürün gamı ile üretim gerçekleştirmektedir. 100% Whey ve Amino 600 Amerika’da en fazla tercih edilen iki ürün olarak sıralanabilir. AB uyumluluk kriterleri için Weider ürünleri Türkiye’ye Almanya’daki üretim tesislerinden ithal edilmektedir.

Weider Türkiye

Weider Türkiye’de geniş ürün yelpazesi ile sunulmaktadır. 2000 yılından itibaren düzenli olarak ithalatı yapılan weider nutrition ürünleri Türkiye’ye ithal edilen ilk sporcu gıdaları arasında yer almaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri arasında Weider Premium Whey, Mega Mass kilo aldırıcı, ve CFM Whey Overload protein tozu yer almaktadır.

Weider Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Weider Nutrition ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.