Solgar

Solgar

1947’de kurulmuştur. Bu yıldan itibaren bulunabilecek en yüksek kalitedeki bilime dayalı ürünleri kullanıcılarına ulaştırma misyonu ile çalışmaktadır. Bitkisel besin takviyeleri, amino asit, vitamin ve mineral ürünleri alanında dünyadaki en iyi ürünleri üretmeyi hedef edinmiştir. Bugün 60’dan fazla ülkede ve 1000’den fazla satış noktasında Solgar ürünlerine ulaşılabilir. Sunduğu yüksek kalite sayesinde dünya genelinde en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 167

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 167

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8

Solgar Üretim Standartları

Global pazarda en büyük firmalardan birisi olan Solgar tüm ürünlerini bilimin ışığında geliştirmektedir. Ürünler geliştirme esnasında R&D departmanı tarafından araştırılıp ve optimum formülasyon hedeflenmektedir. Kendi bünyesinde bulundurduğu üretim tesisleri sayesinde hammaddeden kutulu ürüne kadarki geçen üretim sürecini denetim altında tutmaktadır. Üretim tesisine gelen hammaddeler Solgar standartlarını karşılamaması durumunda geri gönderilmektedir.

Solgar Sertifikaları

Solgar üretim tesislerinde sıkı hijyen kuralları uygulanmaktadır. Tüm ürünler gluten-free olarak üretilmektedir. Solgar Kosher, ve Helal sertifikalarını bulundurmaktadır. Solgar’ın birden fazla ürünü kendi alanlarında en iyi besin takviyesi olarak seçilmiştir.Tüm ürünler Solgar’ın yüksek kalite standartlarını gösteren “altın standart” üretim standartlarıyla üretim yapılmaktadır. Bu standartları yerine getirebilmek için 12 haftalık uzun üretim süreci bulunmaktadır. Bu uzun süreç boyunca ürünler her aşamada çeşitli test ve analizlerden geçirilmektedir.

Solgar Ürünleri

Solgar’ın geniş ürün yelpazesi altında 100’den fazla ürün bulunmaktadır. Solgar ürünleri üretimini son kullanma tarihine kadar en verimli kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Her ürünün üzerinde bulunan içerik etiketleri tam olarak ürünün içeriğini yansıtması açısından çeşitli testlerle kontrol edilmektedir.

Solgar Türkiye

Solgar 1999 yılı itibariyle Türkiye’de kendi ofisini açmıştır. Bu yıldan sonra ürünlerini Solgar Vitamin ve Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti. olarak kendisi üstlenmiştir. Türkiye’de 90’a yakın ürün gamı ile satışı sürmektedir. Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünleri Omega 3, Biotin, B12, Vitamin D ve diğer vitamin ürünleri olarak sıralanabilir.

Solgar Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Solgar ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.