Solgar Gentle Iron 17 mg 90 Kapsül

Diğer Solgar ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

84TL
Havale/EFT: 79,80 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
ABD ABD
SKT
08/2022
Form
Kapsül

Toplam Servis Sayısı: 90

1 Servis (1 Kapsül) Değerleri

  • Servis Maliyeti0,93 TL
  • Demir17 mg
  • Kalori3 kCal

Hazırlanışı

1 Servis (1 Kapsül) Solgar Gentle Iron 150-200 ml sıvı ile tek seferde yutulur. Kapsüller küçük boyutta ve kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Tercihen kahvaltı ile günde bir kere alınmalıdır.
Püf Noktalar: Aç karnına kullanımı emili bakımından tercih edilebilir ancak aç karnına kullanımlarda mide bulantısı, ishal gibi yan etkiler görülüyorsa tok karnına kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-951 Kapsül--
45-751 Kapsül--

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %95
  • Tekrar Kullandı %44
  • Olumsuz %5

Maddelerle Solgar Gentle Iron

  • Tek kapsülde yüksek saflıkta bisglisinat formda 17 mg demir içerir.
  • Veganlar için kullanımı uygundur. Kapsüller bitkisel kaynaklıdır.
  • Gluten, renklendirici ya da tatlandırıcı içermez.

Bunlara Dikkat Edin

Solgar Gentle Iron 17 mg 90 Kapsül:

Demir insan vücudu için önemi ve faydaları açısından vazgeçilmez bir mineraldir. Solgar Gentler iron yüksek saflıkta demir içeren gıda takviyesidir. Amerika'da Solgar'ın kendi tesislerinde yüksek kalite standartları anlayışına uygun olarak üretilmiştir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Tavsiye edilen günlük kullanım talimatına uyunuz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Demir içerikli gıda takviyesinin tip 2 diyabeti olan kadınlarda kalp rahatsızlığı riskini artırabileceği yönünde kanıtlanmamış teoriler bulunmaktadır. Mide ve bağırsak ülseri olan kişilerde demir içerikli gıda takviyesi kullanımı semptomları ağırlaştırabileceğinden bu kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Hemoglobin rahatsızlığı olan kişilerin doktor tarafından yönlendirilmedikçe demir içerikli gıda takviyesi alması tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi, ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Satın Al:
Fitbull'da satışa sunulan tüm Solgar ürünleri üretici firma Solgar Vitamin ve Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin ithalatı olup 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce şişe güvenlik contaları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Solgar Gentle Iron 17 mg siparişi vermek ve bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 532 28 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (6)
harika bir ürün yorgunluk için
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bağışıklık sistemine etkisi çok iyi ayrıca yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkı sağlıyor çok memnunum Yorum yapan: (28.01.2021 tarihinde gönderildi)
yan etkisi olmayan ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yutulması kolay bir ürün yan etkisi olmaması muhteşem Yorum yapan: (19.01.2021 tarihinde gönderildi)
Çok memnun kaldım
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
3 sefer alıp kullandığım bir ürün. Çok memnun kaldım. Diğer kan ilaçlarına göre çabuk toplanmanizi sağlıyor. Ve kan düşüklüğü belirtilerini daha çabuk yok ediyor. Ayrıca midemi bulandıran kan ilaçları gibi değil. Aç karnına alsam dahi hiç bulantım olmadı. Tavsiye ediyorum kesinlikle. Yorum yapan: (16.06.2019 tarihinde gönderildi)
gentle iron
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
kan testlerindeki ferritin değeri düşük olduğundan doktor tavsiyesi üzerine iki ay düzenli kullanımı sonrasında normal değerleri yakalayabildim. herhangi bir yan etki hissetmedim aksine kendimi daha zinde ve enerjik hissettim. beraberinde gönderilen tablet kutusu için teşekkür ederim. Yorum yapan: (9.01.2018 tarihinde gönderildi)
demir eksikliği
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ağızda beklenmeden hemen yutulmazsa iğrenç bir tat bırakıyor ağızda. bir de nemli balkon demiri gibi kokuyor. onun dışında piyasadaki en iyi ürün. taksit imkanı ile buradan alabilirsiniz her kart var Yorum yapan: (4.01.2018 tarihinde gönderildi)
mide problemi yaratıyor
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
midesi hassas ben daha önceki kullandığım demir haplarından daha fazla etkilensem de gentle iron için de tamamen masum diyemeyeceğim. Yorum yapan: (25.11.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Solgar Gentle Iron 17 mg 90 Kapsül
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Solgar Gentle Iron Besin Değerleri

Solgar
Gentle Iron 17 mg 90 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 90
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Demir 17 mg 121%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.