Nuclear Nutrition

Nuclear Nutrition

Nükleer Beslenme mottosuyla ürün geliştiren firma en etkili sonuçların alınabileceği üst seviye ürünler tasarlamaktadır. Faliyete geçtiği günden bugüne kadar geçen kısa süre içerisinde birçok Avrupa ülkesinde sporcular tarafından kabul görmüş ve özellikle performans ürünlerinde ön plana çıkmaya başlamıştır. Sıradışı ambalaj tasarımı ile orta-ileri seviye sporcular için ürünler ürettiğinin mesajını vermektedir.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Nuclear Nutrition Ürünleri:

Piyasadaki bulabilecek en iyi sonuç veren ürünleri tasarlamak için çalışan ar-ge takımı 2017 yılı itibariyle 8 farklı kategoride ürün formüle etmiştir. Yenilikçi içeriğiyle dikkat çeken ürünler daha önce denenmemiş formülasyonlarla satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerde sınıfının en iyi hammadde üreticilerinin patentli ürünleri olan; Optipep, Carbelac, İsolac, Peptopro ve Carnosyn hammaddelerini kullanmaktadır.

Nuclear Nutrition Türkiye:
Marka ilk defa 2017 yılında Türkiye'ye Chain Reaction BCAA ve İmpact amino ürünleriyle ithal edilmiştir. Özgün içeriği ile özellikle sıradan ürünlerden sıkılan sporcular tarafından ilgi görmektedir.