Nuclear Nutrition Chain Reaction BCAA 10:1:1 400 gr

Diğer Nuclear Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

219TL
Havale/EFT: 208,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Nuclear Nutrition
Menşei
Macaristan Macaristan
SKT
01/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 40

1 Servis (10 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti5,48 TL
 • BCAA6 gr
 • Oran10:1:1
 • Sitrülin Malat1500 mg
 • Beta Alanin1000 mg
 • Kafein100 mg

Hazırlanışı

1 servis (1 Ölçek) Nuclear Nutiriton Chain Reaction 240-400 ml sıvı ile hazırlanır. Kolay karıştırılabilir formdadır. Shaker kullanılmayan durumlarda kaşıkla 5-10 sn karıştırılarak hazırlanabilir

Püf Noktalar: Ürün 5 farkı aroma ile üretilmektedir. Türkiye'ye sınırlı aroma seçeneği ithal edilmektedir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri: Antrenman süresince yudum yudum tüketilmelidir.
Spor Yapılmayan Günler: Sadece yoğun antrenman dönemlerinde isteğe bağlı olarak sabah uyanır uyanmaz yarım servis olarak tüketilebilir.
Püf Noktalar: Pre-workout ile ürünleri ila karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmez. Uyumadan en az 3 saat önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-65-1/2-1 Ölçek1 Ölçek
65-801/2-1 Ölçek1 Ölçek1-3/2 Ölçek
80-951/2-1 Ölçek1 Ölçek1-2 Ölçek
45-55--1/2 - 1 Ölçek
55-65-1/2 Ölçek1 Ölçek
65-75/2 Ölçek1/2-1 Ölçek1 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %92
 • Tekrar Kullandı %77
 • Olumsuz %8

Maddelerle Nuclear Nutrition Chain Reaction BCAA 10:1:1 400 gr

 • Tek serviste 10:1:1 oranında yüksek saflıkta BCAA içerir
 • 1 Ölçekte 1500 mg sitrülin içerir.
 • 0 şeker içeriğine karşın lezzetli içeriğe sahiptir.
 • Yapay tatlandırıcı ya da renklendirici içermez.

Bunlara Dikkat Edin

Nuclear Chain Reaction BCAA 10:1:1

Macaristan başta olmak üzere 10'dan falza Avrupa ülkesinde orta-ileri seviye sporcular tarafından en fazla tercih edilen kompleks yapıdaki amino asit gıda takviyesidir. Üstün kalitedeki 10:1:1 BCAA içeriğinin yanında eşsiz ve yüksek orandaki enerji kompleksi sayesinde aynı zamanda iyi bir performans arttırıcı görevi görür. Türkiye'ye ilk defa 2017 yılında içeriği değiştirilmeden ithal edilmektedir. Avrupa'nın en hızlı büyüyen markalarından Nuclear Nutrition çatısı altında yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Püf Noktalar:
Başlangıç ve orta seviyedeki sporcular için pre-workout ürünleri ve termojenik yağ yakıcılarla birlikte kullanılması önerilmez.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Özellikle eğer erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce uygun bir sağlık uzmanına danışın. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Doğru diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak sağlıklı yetişkinler tarafından (yalnızca 18 yaş ve üzeri) kullanılmalıdır. Herhangi bir reaksiyon görülürse bir doktorunuza başvurun.

Satın Al
Fitbull'da satılan tüm Nuclear Nutrition ürünleri tek yetkili distribütörden temin edilen güncel ithalat serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Tüm ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Chain Reaction BCAA 10:1:1 hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (19)
Chain Reaction bcaa 10:1:1
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
fiyatı biraz yüksek de olsa kaliteli bir ürün ve performansı muhteşem ...bir çok urun kullandım ve bunda karar kıldım vazgeçilmezim diyebiliriz. Yorum yapan: (3.11.2018 tarihinde gönderildi)
merhaba
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürünü ilk defa bugün kullandım ve verdiği enerji sayesinde çok ağır bir antreman çıkardım fakat soyunma odasına gittiğimde titreme ve baş dönmesi başladı. 3 saat boyunca devam etti baş dönmesi ve titreme. üründen 1 ölçek 400 ml suya ekleyip idman esnasında kullandım. açıkçası tekrar kullanmaya korkuyorum. sizce bunun sebebi ne olabilir? Yorum yapan: (18.09.2018 tarihinde gönderildi)
Kaliteli Marka
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünün tadı hakkında merak edenlere şunu söyleyebilirim ilk 1,2 gün tiksinerek garipseyerek içersiniz fakat sonraki günler alışırsınız tadına, Ürün kuvvetli bir bcaa kullanım olarak 20gr olarak belirtimiş fakat bence bu öngörü prof seviyedeki sporcular için olması gerek 10 gr da ilk başlayan veya orta seviyedeki sporcular için yeterli olucaktır, Kullanımı ise 20 gr kullanıyorsanız 400ml su ile karıştırıp, 10 gr kullanıyorsanız 200 ml su ile karıştırmanız ideal olucaktır. Yorum yapan: (4.09.2018 tarihinde gönderildi)
marka
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bomba bir ürün ya etkisini hızlı gösterdi bana Yorum yapan: (24.06.2018 tarihinde gönderildi)
Ayrıntılı Yorum(NOX2 + Chain Reaction BCAA)
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Nuclear Chain BCAA ve NOX2'yi aynı anda aldım. Kargo hızlıydı araya 23 nisan ve pazar günü girdiği için 2.5 günde geldi. 20 gr'lık scope ile iki preworkouttan 1er ölcek 400 ml suya atarak kullanıyorum sabahları aç karnına, mide bulantısı veya ağrısı yapmıyor. Hafif karıncalanmayla birlikte sağlam bir focus, dayanıklılık ve güç geliyor(1 ay falan oldu hala o güç hissediliyor tabi karıncalanma falan gitti artık)(ki çok fazla kahve içen ve kafein direnci olan bir insan olmama rağmen).200 ml sini spordan 15 dk önce kalanını da içine su ekleye ekleye sporla aynı anda bitecek şekilde içiyorum. Pumpta artış var ve kesinlikle gündelik yaşantımda bir ağırlaşma yok. Spordan-yaklaşık 1.5 saat antrenmanı baya yoğun yapıyorum hem kardio hem ağırlık- okula oradan garsonluğa gidiyorum ki gün arasında 15 dk'lık şekerlemeler yaptığım için supplamentin etkisi geçtiğindeki o düşüşü hissetmiyorum fakat benim gibi 6.00 dan 23.30 a kadar ayakta iseniz kesinlikle o düşüşü hissedersiniz ayakta uyursunuz.Spordan sonra yemek yiyin mutlaka yemezseniz hafif ağrı yapabilir. Karışması iyi, tadı gayet iyi, etkisi yeterli, bu paraya değer mi? değer evet tavsiye ederim. Herkese boll şans Yorum yapan: (30.05.2018 tarihinde gönderildi)
tek kelime ile
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
3 kutu xtend 1 kutu scmix ve son olarak hardline nox2 kullanmış birisi olarak, bu bcaa hem daha kaliteli ve içindeki kafein be beta ile uçak modunda spor esnasında kesinlikle bi düşüş olmuyor içer içmez etkisini gösteriyor tek eksik yanı fiyatı. bir bca 100 lirayı geçmememeli dolar molar bahane.... Yorum yapan: (24.04.2018 tarihinde gönderildi)
SÜPER
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Markayı bilmediğimden şüpheli yaklaşmıştım. Lakin bcaa nın ötesinde adeta pre workout ürünü. Hatırı sayılır supplement kullanıcısı olarak söylüyorum her şekli ile kaliteli ürün. Tadı da iyi daha ne olsun. Yorum yapan: (3.03.2018 tarihinde gönderildi)
Tadı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Sanıyorum portakal aromalı galiba.. Ürünü kullanan arkadaşlar tadı hakkında yorum yaparlarsa süper olacak.
Yorum yapan: (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
Kaliteyi ve etkiyi ilk günden hissetiren Bcaa
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ilk başta fiyat olarak diğer marka bcaa lara göre yüksek gelsede ıyiki almışım dediğim ilk bcaam benim. Yağ yakımımı yoğun şekilde yaparken kas kaybını önleyip ağır setlerde kütle artışını 2 haftalık sürede hissettiriyor. Içeriği değişmeyen en güzel Bcaa Teşekkürler Fitbull Yorum yapan: (1.03.2018 tarihinde gönderildi)
başarılı ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
fiyatı yüksek diye ön yargılı davranmıştın ancak pre workout da kullanıyorsanız zaten 1 ölçek çok geliyor. orta seviye seviye bir sporcu rahat 60 servis olarak kullanabilir. yeni başlıyorsanız servis sayısını zaten ikiyle çarpın. velhasıl fiyatını fazlasıyla hak ediyor. ilk başta tadı garip gelse de zamanla alışılıyor. ağır bir tadı yok eklenilen sıvıyı az koymanızı tavsiye ederim. Yorum yapan: (13.02.2018 tarihinde gönderildi)
10 Numara 5 Yildiz
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ve yine Fitbull ve yine harika bir ürün...tek kelime. Yorum yapan: (6.02.2018 tarihinde gönderildi)
nuclear bcaa
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yaklaşık 12 yıllık bir spor geçmişim var son 8 yılda düzenli takviye kullanımımım mevcut. 2012 de bodybuilding in türkiye'ye ürün göndermesinin engellendiği dönem bu sektöre bir milat yaşattı. bilinçsiz kullanıcılarıyla avrupanın sporcu gıdası çöplüğü olmaya en büyük adaydık. keza öyle de oldu 2. kalite 3. kalite, arap yarımadasında bile kabul görmeyen ürünler renkli etiketlerle süslenip türkiyeye oluk oluk aktı. bunun sonucu olarak da gelişim gösteremeyen halihazırdaki bilgisiz sporcu kardeşim de kendini soyunma odasında iğne yaptırırken buldu. bir anlamda devlet merdivenaltı steroid satışının önünü açtı. buraya kadar neden mi anlattım yine senin için sporcu kardeş. inan yere göğe sığdıramadığın weider proteindeki TR ye özel spiking hilesini bilsen bir daha adını anmazsın. eğer sağlığın, ve emeğinin karşılığındaki aldığın sonuç senin için önemliyse az çok içerik okuyabiliyorsan nuclear gibi markalara şans vermelisin ki türkiye'de daha fazla ürününü satıp daha fazla yaygınlaşıp güçlenebilsin. zira bu tür markalar daha önce de şanslarını denedi ancak sistemi elinde bulunduran birkaç markanın kar etme iştahını besleyemediği için tutunamadı. besleyemez çünkü o kadar marjı satıcıya verirse kendisi zarar eder. neden? çünkü içerisindeki düzgün hammadde ve çalışan ürün.. kapiş?
Yorum yapan: (4.02.2018 tarihinde gönderildi)
Mükkenmel ötesi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Resmen tad performans anlamında bir devrimmmm çok memnun kaldım üründen .. Yorum yapan: (27.01.2018 tarihinde gönderildi)
bcaa hastalarına
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bu ürün tam bcaa hastaları için gelmiş ...süperrrr... Yorum yapan: (27.12.2017 tarihinde gönderildi)
Teknik ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bize bunlarla gel fitbulllll... Yorum yapan: (24.12.2017 tarihinde gönderildi)
orjinal içerik mi?
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Merhaba, benim bir sorum var; bu ürünü bir kaç yerde gördüm , içerik gerçekten orjinalmi? Yorum yapan: (23.12.2017 tarihinde gönderildi)
Ürün Efsane
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Kafein oranı,Sitrülin..BCAA oranı..tamamen mükemmel bu ürün Yorum yapan: (23.12.2017 tarihinde gönderildi)
chain reaction
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yok artık ya gerçekten içeriği değişmeden geldi mi? şu an gözlerim bugulu ekrana kitlendim. adamsın fitbull. ürün stok yok diyor???? Yorum yapan: (20.10.2017 tarihinde gönderildi)
stok out
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
xtend i donunda sallar. 2 haftadır bekliyoruz nabız mı yokluyonuz nabıonuz gelmicekse grenade alacaz. Yorum yapan: (6.10.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Nuclear Nutrition Chain Reaction BCAA 10:1:1 400 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Nuclear Nutrition Chain Reaction BCAA 10:1:1 400 gr Besin Değerleri

Nuclear Nutrition
Chain Reaction BCAA
10:1:1 400 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 10 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 40
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Lösin 5000 mg
L-İzolösin 500 mg
L-Valin 500 mg
Sitrülin Malat 1500 mg
Beta Alanin 1000 mg
L-Tirosin 500 mg
Kafein 200 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.