Nuclear Nutrition Impact 500 gr

Diğer Nuclear Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

219TL
Havale/EFT: 208,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Nuclear Nutrition
Menşei
Macaristan Macaristan
SKT
02/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 25

1 Servis (20 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti8,76 TL
 • BCAA6,5 g
 • Taurin500 mg
 • Sitrülin Malat500 mg
 • Kafein200 mg
 • Arjinin500 mg

Hazırlanışı

1 servis (2 Ölçek) Nuclear Nutiriton Impact 240-400 ml sıvı ile hazırlanır. Kolay karıştırılabilir formdadır. Shaker kullanılmayan durumlarda kaşıkla 5-10 sn karıştırılarak hazırlanabilir

Püf Noktalar: Ürün 5 farkı aroma ile üretilmektedir. Türkiye'ye sınırlı aroma seçeneği ithal edilmektedir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri: Spordan 15 dk önce ve spordan hemen sonra olarak kullanılır. Alınan miktarlar spor öncesine ağırlık verilecek şekilde ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler:Kullanılması tavsiye edilmez.
Püf Noktalar: Pre-workout ile ürünleri ila karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmez. Uyumadan en az 3 saat önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-65-1/2-1 Ölçek1-2 Ölçek
65-801/2-1 Ölçek1-3/2 Ölçek2 Ölçek
80-951 Ölçek3/2-2 Ölçek2 Ölçek
45-55--1/2 - 1 Ölçek
55-65-1/2-1 Ölçek1-2 Ölçek
65-75-1/2-1 Ölçek2 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %91
 • Tekrar Kullandı %67
 • Olumsuz %9

Maddelerle Nuclear Nutrition Impact

 • Zengin amino asit formülasyonuna sahiptir.
 • L-Arjinin AKG içeriği bulundurur.
 • Yoğun antrenman yapan orta-ileri seviye sporcular için formüle edilmiştir.
 • Tek serviste saf 500 mg sitrülin malat içeriği bulundurur.
 • Türkiye'deki muadillerinde bulunmayan beetroot extract içeriği bulunur.
 • Kafein içerir.

Bunlara Dikkat Edin

Nuclear Nutrition Impact 500 gr:

Özellikle yoğun antrenman dönemlerinde sporcular tarafından tercih edilen gıda takviyesidir

Püf Noktalar:
Başlangıç seviyesineki sporcular için termojenik yağ yakıcı ve pre-workout ürünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
21 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir. Ürün paketi çocukların ilgisini çekebileceğinden çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Özellikle eğer erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce uygun bir sağlık uzmanına danışın. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda niasin ve beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamileyken veya hemşirelik yapıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Doğru diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak sağlıklı yetişkinler tarafından (yalnızca 21 yaş ve üzeri) kullanılmalıdır. Herhangi bir reaksiyon görülürse bir doktora başvurun.

Satın Al: Fitbull'da satılan tüm Nuclear Nutrition ürünleri tek yetkili distribütörden temin edilen güncel ithalat serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Tüm ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Nuclear Nutrition Impact hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (7)
Antrenman sirasinda?
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bu urun antrenman sirasinda kullanilabilir mi? BCAA gibi Yorum yapan: (26.01.2019 tarihinde gönderildi)
İçerik hakkında
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bu amino ürünüzün içeriği tabloda verdiğiniz gibi mi? orjinal mi? ben shop da gördüm bunu, içerikler farklıydı? Yorum yapan: (29.03.2018 tarihinde gönderildi)
doğru ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yaklaşık 12 yıllık bir spor geçmişim var son 8 yılda düzenli takviye kullanımımım mevcut. 2012 de bodybuilding in türkiye'ye ürün göndermesinin engellendiği dönem bu sektöre bir milat yaşattı. bilinçsiz kullanıcılarıyla avrupanın sporcu gıdası çöplüğü olmaya en büyük adaydık. keza öyle de oldu 2. kalite 3. kalite, arap yarımadasında bile kabul görmeyen ürünler renkli etiketlerle süslenip türkiyeye oluk oluk aktı. bunun sonucu olarak da gelişim gösteremeyen halihazırdaki bilgisiz sporcu kardeşim de kendini soyunma odasında iğne yaptırırken buldu. bir anlamda devlet merdivenaltı steroid satışının önünü açtı. buraya kadar neden mi anlattım yine senin için sporcu kardeş. inan yere göğe sığdıramadığın weider proteindeki TR ye özel spiking hilesini bilsen bir daha adını anmazsın. eğer sağlığın, ve emeğinin karşılığındaki aldığın sonuç senin için önemliyse az çok içerik okuyabiliyorsan nuclear gibi markalara şans vermelisin ki türkiye'de daha fazla ürününü satıp daha fazla yaygınlaşıp güçlenebilsin. zira bu tür markalar daha önce de şanslarını denedi ancak sistemi elinde bulunduran birkaç markanın kar etme iştahını besleyemediği için tutunamadı. besleyemez çünkü o kadar marjı satıcıya verirse kendisi zarar eder. neden? çünkü içerisindeki düzgün hammadde ve çalışan ürün.. kapiş? Yorum yapan: (4.02.2018 tarihinde gönderildi)
nuclear impact
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürünün temel kullanım alanı amino takviyesi olmasına rağmen ortalama bir pre workout tan hallice. en son kullandığım no xplode kadar etki ettiğini söyleyebilirim net.. Yorum yapan: (29.01.2018 tarihinde gönderildi)
nukleer impect
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yeni başlayanlar için kullanılır mı? faydası olur mu? incelediğim kadarıyla böyle bir içerik göremedim TR de Yorum yapan: (9.01.2018 tarihinde gönderildi)
nuclear impact
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yaklasık 6 ay önce keşfettiğim bir ürün. ingiltereye gitmeden 4-5 gün önceden amazondan sipariş verip temin ediyordum. içerik olarak kesinlikle ne tr de ne de avrupada muadili yok. başlangıç-orta seviyedeki bir sporcu için sitrülin kafein ve arjinin içeriği rahatlıkla iliklerine kadar pre workout etkisi hissettirecek seviyede. esansiyel ve diğer amino asit profili zaten dolu dolu. türkiye'de artık bulunuyor olması iyi haber. kötü tarafı ise 22 sterline aldığımız ürüne burada 159 TL ödemek zorunda kalmamız. Yorum yapan: (26.10.2017 tarihinde gönderildi)
impact
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
kapı gibi sitrülin. u-çu-ru-yor. Yorum yapan: (25.10.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Nuclear Nutrition Impact 500 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Nuclear Nutrition Impact Besin Değerleri

Nuclear Nutrition
Impact 500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 20 gr (2 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 25
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Lösin 3248 mg
L-İzolösin 1652 mg
L-Valin 1657 mg
L-Glutamin ve Glutamik Asit 4218 mg
L-Aspartik Asit 761 mg
L-Lizin 648 mg
L-Treonin 515 mg
L-Prolin 403 mg
L-Serin 378 mg
L-Alanin 341 mg
L-Fenilalanin 228 mg
L-Tirosin 216 mg
L-Arjinin 191 mg
Sistin 170 mg
Glisin 133 mg
L-Histidin 129 mg
L-Metiyonin 129 mg
L-Triptofan 100 mg
L-Arjinin AKG 500 mg
Sitrulin Malat 500 mg
Taurin 500 mg
Beet Roox Extract 500 mg
L-Karnitin 200 mg
Kafein 100 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.