Kazein Protein

Kazein Protein

Kazein Protein Nedir?

Kazein proteini sütteki iki temel proteinden elde edilir. Bunlardan biri whey diğeri ise genelde ultra filtrasyon adı verilen yöntemle elde edilen kazein proteindir.

Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Kazein Protein Ne İşe Yarar

Kazein suda tamamen çözünemeyen bir madde olduğundan tanecikler arasında kümelenerek midede jelimsi bir yapıya dönüşür. Bu şekilde çok daha yavaş bir emilim sürecine neden olur. Bu protein tozunu almak için en iyi vakit besin tüketimi olmadan geçecek uzun sürelerin beklendiği vakitlerdir.

Kazein proteini glutamin ve BCAA’lar (dallı zincirli amino asitler) açısından zengin bir protein kaynağıdır. Glutamin içeriği yumurta proteininden, peynir altı suyundan veya soya proteininden daha fazla olmak üzere yaklaşık %20 civarındadır.

Kazein Proteini Satın Al

Türkiye'de en fazla tercih edilen Optimum Nutrition, Dymatize ve Weider markalarıdır. Tüm ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo avantajı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz.
Tüm ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kapak güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Böbrek probleminiz varsa, kazein takviyelerinin alımında daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Protein tamamlayıcılarını alırken sıvı tüketimini büyük ölçüde arttırmak çok önemlidir. Her zaman yeterli miktarda su içtmeniz tavsiye edilir.