ZMA

ZMA

ZMA Nedir?

ZMA ürünlerinin formülü çinko, magnezyum aspartat ve B6 vitamini içermektedir. Çinko normal asit-baz metabolizmasına, yağ asitlerinin normal metabolizasyonuna ve normal protein sentezine katkıda bulunur. Bu özelliklerinin yanında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna da destek olmaktadır.

Magnezyum vücudun elektrolit dengesine, normal kas fonksiyonlarının desteklenmesine ve normal protein sentezine katkıda bulunmaktadır. Bunlar ile beraber içeriğindeki belirgin miktardaki B6 vitamini ile protein ve glikojen metabolizmasına katkı vermesi sağlanmaktadır.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • ZMA'nın hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Besin takviyeleri, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde bağırsak hareketlerinde artış, bağırsak krampları, karın bölgesinde şişme, mide bulantısı, iştah kaybı ve susuzluk gözlemlenebilir.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm ZMA ürünleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.