Stacker2

Stacker2

Stacker 2 NVE Pharmaceuticals çatısı altında kurulmuştur. Pazarlama aktivitelerine önem veren firma kısa sürede global bir sporcu takviyeleri üreticisi haline gelmiştir. Deneyimli firma stacker 2 diet enerji, stacker 3 diyet enerji kapsülleri, stacker 2 enerji shot gibi farklı segmentlerde üretim yapmaktadır. Bugün 10’dan fazla ülkede Stacker2 ürünleri satılmaktadır.

Devamını oku..

18 Ürün

sayfa başı

18 Ürün

sayfa başı

NVE Pharmaceuticals Hakkında Kısa Bilgi

15 yıl önce vücut geliştiricilere üst seviye ürünleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Diyet ve enerji ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Araştırma geliştirme alanında yaptığı yatırımlara ve bu alanda en iyi üst seviye ürünleri üretmeye devam etmektedir.

Stacker2 Ürünleri

Stacker Europe ve Stacker Amerika olarak iki farklı ürün gamı ile dünyaya dağıtım yapılmaktadır. Toplamda 10’den fazla kategoride üretim yapmaktadır. Birçok üst seviye sporcunun özellikle Amerika’da ilk tercihleri omuştur.

Stacker2 Türkiye

Stacker2’ın Zero Shot L-carnitine ürünü dışındaki ürünleri Türkiye’ye Avrupa’dan ithal edilmektedir. Zero Shot ise Amerika’dan ithal edilmektedir. En fazla tercih edilen ürünleri Rush Engraged, Amino Xplode, ve Whey Isolate ürünleri olarak sıralanabilir.

Sponsorlar

Faaliyette bulunduğu uzun yıllar boyunca deneyimli firma vücut geliştirme başta olmak üzere birçok spor etkinliğinde sponsorluk yapmıştır. Tom aemen, Milou Mets, Adam Walte, Naomi Hoofs gibi ünlü sporcular Stacker2 takımında yer almaktadırlar.

Stacker2 Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Stacker2 ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.