Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + Glutamine Paketi

Stok Durumu : Stokta yok

0TL
0TL
Havale/EFT: 0,00 TL TL (%5 indirim)

Sizin Seçiminiz:

Ürün Detayları

Marka
-
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
12/2018
Form
Toz

Hazırlanışı

1 ölçek Optimum Whey protein tozu 200-350 ml suyla shakerda karıştırılarak hazırlanabilir.
1 ölçek Optimum Glutamine 120-250 ml su ile ya da protein shake'e eklenip karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar ve spor seviyesi doğrultusunda spor öncesi veya ara öğünlerde de kullanılabilir.
Glutaminin ise öncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonradır, protein shake ile karıştırılarak içilebilir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-802 Ölçek2-3 Ölçek3 Ölçek
80-952-3 Ölçek3 Ölçek3-4 Ölçek
45-551/2 Ölçek1 Ölçek2 Ölçek
55-651 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-751 Ölçek2 Ölçek3 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %100
  • Tekrar Kullandı %57
  • Olumsuz %0

Maddelerle Optimum Gold Standard Whey 908 gr + Glutamine Paketi

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + Glutamine Paketi:
Optimum Gold 100 Whey protein, zengin amino içeriği sunmasıyla her seviyeden sporcular tarafından sürekli kullanılabilir. Optimum Gold Whey her serviste 24 gram protein sağlarken düşük yağ, düşük karbonhidrat ve düşük laktoz oranıyla yağsız kas kütlesi için doğru seçimdir. Optimum glutamine saf glutamin amino asiti içeren gıda takviyesidir. İki ürün de 70'den fazla ülkede satışa sunulan ve tüm dünyada kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Püf Noktalar
Tatlandırıcı olarak asesülfam-K ve sukraloz kullanılmıştır. Aspartam türevi olan aspartik asit ve fenil alanin içerir. ON Gold Standard Natural Flavored 100% Whey ürünü bu tatlandırıcıları içermezken henüz Tükiye'ye ithal edilmemektedir.
Farklı aromalar farklı servis sayısına ve kalori miktarına sahiptir. Emilimi hızlandırmak ve laktoza karşı hassas kişiler için laktaz ve aminogen sindirim enzimleri eklenmiştir.
Ürünler Avrupa'da satışı gerçekleşen ürünlerden olup Glanbia İngiltere tesislerinde yüksek Optimum kalite standartlarına göre üretilmiştir.

Yan Etkileri
Bu ürünler yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başlarına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yerfıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir
Ürünler soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyesidir. Kilo vermek içi kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + Glutamine Paketi Satın Al
Optimum Nutrition'ın İngiltere'deki fabrikasında üretilmektedir. Fitbull'da satılan ürünler Glanbia ithalatı olup 100% orijinaldir. Tüm Optimum Nutrition ürünlerini en iyi fiyatla Fitbull'dan satın alabilirsiniz.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta ve kargolanmadan dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Kargo aşamasında ters dönen protein kutusunun yukarıya baskı yapması sonucu iç koruma bandı kapağa yapışabilmektedir. Dikkate alınız

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (1)
optimum ne olsun
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
optimum hem whey hem glutamine of diyorum tek tek alsam daha pahalı bir de shaker
ne demeliyim fitbull süpersin
Yorum yapan: (1.08.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Whey 908 gr + Glutamine Paketi
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat