Natures Bounty

Natures Bounty

Nature’s Bounty yıllardan beri en güvenilir markalardan bir tanesi olmuştur. 40 yılı aşkın üretim süreci ile vitamin ve gıda takviyeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Amerikalı üretici gıda takviyelerindeki bilgisini en iyi hammaddelerle birleştirerek üretim sağlamaktadır. Gıda takviyesi pazarında en güvenilir markalar arasında gösterilmektedir. 30’dan fazla ülkede satılan Nature’s Bounty eczaneler dahil 30.000’den fazla satış noktasında sunulmaktadır. Gelişmiş satı ağı ile ürünlerin dünya üzerindeki satış noktaları sürekli artış göstermektedir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 55

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 55

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Natures Bounty Ürünleri

Nature’s Bounty bugün (2016 yılı itibariyle) 10 kategoride 150’den fazla ürün ile raflarda yer bulmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan marka kullanıcı memnuniyeti en yüksek gıda takviyesi üreten markalar arasında yer almaktadır.

Natur’s Bounty Üretim Standartları

Nature’s Bounty üretim sürecinde ürünlerini bir dizi teste tabi tutmaktadır. Yıllar boyunca güvenilir marka algısı bu sayede oluşmuştur. Yüksek kalitede üretimi garantilemek için her ürün kimyagerler, üretim uzmanları ve kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilir. Tüm hammaddeler Nature’s Bounty’nin sert kalite koşullarını karşılayabilen üreticilerden temin edilir. Tüm ürünler GMP yeterlilik sertifikasına sahip üretim alanlarında üretilir. Ürün üretimi gerçekleştikten sonra Nature’s Bounty’nin mikrobiyoloji laboratuvarında saflık ve zararlı bakteri kontrolleri yapıldıktan sonra piyasaya sürülmektedir. Nature’s Bounty ürünleri az sayıda üreticinin onaylı bulunduğu United States Pharmacopeia ve STR (Specialized Technology Resources) tarafından kalite onaylıdır. Yapılan testlere göre ürün kutusunda yazan değerler, ve içeriği en yakın sonuçları veren markalar arasında yer almaktadır.

Nature’s Bounty Türkiye

Nature’s Bounty Türkiye’ye Navita İlaç tarafından düzenli olarak ithal edilmektedir. Şu an için (2016 yılı itibariyle) 46 ürün gamı bulunmaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri Biotin, Omega 3, CLA ve CoQ-10 olarak sıralanabilir.

Nature’s Bounty Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nature’s Bounty gıda takviyeleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.