Nature's Bounty 5-HTP 100 mg 30 Kapsül

Diğer Nature's Bounty ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

72TL
Havale/EFT: 68,40 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Nature's Bounty
Menşei
ABD ABD
SKT
10/2020
Form
Kapsül

Toplam Servis Sayısı: 30

1 Servis (1 Kapsül) Değerleri

  • Servis Maliyeti2,4 TL
  • 5-HTP100 mg
  • Kalori0 kCal

Hazırlanışı

1 servis (1 Kapsül) Nature's Bounty 5-HTP 100 mg bol sıvı ile tek seferde yutulur. Kapsüller küçük ve kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Ana öğünden sonra günde 1-2 defa alınır.
Püf Noktalar: Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

55-951-2 Kapsül--
45-751-2 Kapsül--

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %100
  • Tekrar Kullandı %68
  • Olumsuz %0

Bunlara Dikkat Edin

Nature's Bounty 5-HTP 100 mg 30 Kapsül:

Nature's . Bounty 5-HTP yüksek saflıkta Griffonia simplicifolia bitkisinin tohumlarından elde edilmiş 5-HTP içermektedir. En iyi sonuçlar için düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:

Hassas kişilerde 5-mide ekşimesi, mide ağrısı, bulantı, kusma, ishal, uyuşukluk, cinsel sorunlar ve kas problemleri görülebilir. Bu tür yan etkiler devam ederse kullanmayı bırakıp doktorunuza danışın. Kullanım talimatına uyulmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 5-HTP serotonin denilen beyin kimyasalını etkileyebilir. Ameliyat sırasında uygulanan bazı ilaçlar serotonini de etkileyebileceğinden planlı ameliyattan az 2 hafta önce 5-HTP kullanımı bırakılmalıdır. Nature's Bounty 5-HTP gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Satın Al: Fitbull'da satılan tüm Nature's Bounty ürünleri yetili distribütör tarafından ithal edilmiş 100% orijinal ürünlerdir.
Ürünler nemsiz ortamda, saklama koşullarına uygun sıcaklıkta depolanmaktadır. Kargolanmadan önce, ambalaj koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Nature's Bounty 5-HTP ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (2)
nb 5htp
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
sigarayı bırakmaya çalıştığım için aşırı sinirlilik durumları oluyordu. siz de sevdiğiniz insanları gereksiz yere kırmak istemiyorsanız bu ürün kesinlikle işe yarıyor. sigara yoksunluğu çekmeyi engelliyor. yatıştırıcı özelliği oldukça başarılı. doktorum fitbull'u tavsiye etti hızlı ve güvenli şekilde elime ulaştırdılar. Yorum yapan: (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
doğal antidepresan
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
parasını kesinlikle hak eden bir ürün. stresli yaşantısnız varsa düşünmeden alın Yorum yapan: (24.03.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Nature's Bounty 5-HTP 100 mg 30 Kapsül
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Nature's Bounty 5-HTP Besin Değerleri

Nature’s Bounty
5-HTP 30 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
5-HTP (5-Hidroksitriptofan) 100 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.