Muscletech

Muscletech

1996 yılında Amerika’da kurulmuştur. Lovate Health Sciences Inc çatısı altında bulunmaktadır. Bu tarihten itibaren 100’den fazla ürün geliştiren marka Amerika’da 4 yıl en fazla satılan sporcu besinleri markası olmuştur. Gelirinin önemli bir kısmını ar-ge departmanı için harcamaktadır. Bu sayede içerik olarak sektörde öncelik eden ürünleri üretebilmiştir. Dünya’da 90’dan fazla ülkede ve 30000’den fazla satış noktasında sporculara sunulmaktadır. Muscletech Nitrotech gibi içerik bakımından birçok yenilikçi ürünüyle diğer üreticilere ilham kaynağı olmuştur.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 27

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 27

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

MuscleTech Ürünleri

Birçok alanda bir ilke imza atmış ürünleri geliştirmektedir. Kreatin – karbonhidrat alfa lipoik asit içerikli Cell – Tech bu ürünlerden bir tanesidir. Bugüne kadar MuscleTech 12 ürün serisi üretmiştir. 7 serisi hala üretilmektedir. En çok satan ürünleri arasında Muscletech Nitrotech, Platinum creatine ve Hydroxycut next gen ürünleri bulunmaktadır.

Muscletech Üretim Standartları

MuscleTech yüksek kalitede hammadde ile benzeri olmayan formül kullanarak üretim yapmayı hedeflemektedir. Hammadde tedarikçilerini sürekli kontrol altında tutmakta ve hammaddeleri kullanmadan testlere tabi tutmaktadır. Her Muscletech ürünü GMP standartlarındaki üretim tesislerinde üretilir. Ürünler piyasaya sunulmadan önce MuscleTech atletleri tarafından test edilir. Başarısından emin olunan ürünler piyasaya sunulmaktadır.

MuscleTech Sporcuları

Muscletech bugüne kadar birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmüştür. Mr. Olympia derecesi Phil Health Arbold Classic derecesi bulunan Branch Warren gibi efsane isimler bu sporcular arasında yer almaktadır. Vücut geliştirme branşı dışındaki sporculara da sponsorluk sağlayan Muscletech Amerikan Furbol Ligi oyuncuları ve çeşitli boksörlerle sponsorluk çalışması yürütmüştür. Ayrıca düzenli olarak spor etkinlikleri düzenlemektedir.

MuscleTech Türkiye

Musletech ürünleri Türkiye’ye platinum ve hardcore serileri düzenli olmak üzere olarak ithal edilmektedir. Sx-7 serisinden Hydroxycut Sx-7 2016 yılı itibariyle satışa sunulmuştur. En fazla satan ürünleri ise Muscletech Nitrotech ve Hyroxycut Hardcore serisi olmuştur.

MuscleTech Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız MuscleTech ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.