Muscletech Platinum 100% Creatine 400 gr

Diğer Muscletech ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

99TL
Havale/EFT: 94,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
ABD ABD
SKT
01/2021
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 80

1 Servis (5 g) Değerleri

  • Kreatin5 g
  • Kalori0 kcal

Hazırlanışı

1 Servis (1 Ölçek) Muscletech Platinum Creatine 150-300 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay çözünebilir formdadır shaker kullanılmadan kaşıkla karıştırılarak hazırlanabilir.
Püf Noktalar: Ürün aromasızdır. Su ya da tercih edilen meyve suyu ile birlikte hazırlanabilir. Protein ve gainer ürünleri ile karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri:Spordan hemen sonra kullanılmalıdır. Spor esnasında performans düşüklüğü yaşanıyorsa 1 servis spordan 15 dk önce ve spordan sonra olmak üzere 2 eşit miktarda alınabilir.
Spor Yapılmayan Günler: Sabah kahvaltısından sonra kullanılmalıdır.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-65-1 Ölçek1 Ölçek
65-80-1 Ölçek1 Ölçek
80-951 Ölçek1 Ölçek1-3/2 Ölçek
45-55--1 Ölçek
55-65-1/2- Ölçek1 Ölçek
65-75-1 Ölçek1 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %98
  • Tekrar Kullandı %17
  • Olumsuz %2

Maddelerle Muscletech Platinum Creatine

  • Yüksek saflıkta kreatin monohidrat içermektedir.
  • Patlayıcı güç gerektiren sporlar için idealdir.
  • Dolgu maddesi, aspartam ve domuz katkısı içermez.
  • Avantajlı boyu ile 80 servis sunar.

Bunlara Dikkat Edin

Muscletech Platinum 100% Creatine 400 gr:
Muscletech Platinum 100% Creatine bulabileceğiniz en yüksek kalitede, etkinliği klinik araştırmalarla kanıtlanmış kreatini sunar. Kreatini bir de Muscletech Platinum kalitesi ile deneyin!

Püf Noktalar:
Spora yeni başlayan kişilerin pre-workout ürünleri ile kullanması tavsiye edilmez. Yükleme yapılacaksa ilk 5-7 gün boyunca 20 gr ürün 5'er gr lık 4 serviste tercihen öğünlerle birlikte alınmalıdır. Sonrasında normal kullanıma devam edilmelidir. Kullanıldığı sürece vücutta su tutacağından düşük oranda kilo artışı olabilir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemleinde kullanılması tavsiye edilmez. Yüksek dozda kreatin kullanılmasının böbrek, karaciğer veya kalp fonksiyonlarına zarar verebileceği konusunda araştırmalar bulunmaktadır. Bununla birlikte, yüksek dozlar ile bu olumsuz etkiler arasındaki bağlantı kanıtlanamamıştır. Kreatin aynı zamanda mide ağrısı, mide bulantısı, diyare ve kas krampına neden olabilir. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Önerilen dozda tüketilmelidir.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Muscletech ürünleri yetkili distribütör firmanın ithalatı olup güncel üretim serisindeki ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta ve kargolanmadan kapak güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Muscletech Platinum Creatine hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (4)
On numara
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Gerçekten çok etkili ve güzel bir ürün. İlk başlarda etkisi nasıl olur diyordum fakat etkisini ilk günden güç artışıyla. Bir haftanın sonunda hacim artışıyla gördüm. Yorum yapan: (19.02.2017 tarihinde gönderildi)
hak eder
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ayna karşısında hissedilir seviyedeki etkisini ilk hafta sonunda gördüm. tertemiz saflıkta bir ürün. 5-10 tl yle uğraşıp sağlığınızla oynamayın derim Yorum yapan: (8.02.2017 tarihinde gönderildi)
Creatine
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Platinium serisini kullanmadığım halde çevremdeki kullananlardan olumlu duyumları aldım.Yılların markası muscletech in şüphesiz performans arttırıcı en işe yarar ürünlerinden biri Yorum yapan: (16.06.2016 tarihinde gönderildi)
platinum creatine
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
platinum serisinin en işe yarar ürünü BCAA ve glutamine o kadar para vermeye gerek yok. Yorum yapan: (20.02.2016 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Muscletech Platinum 100% Creatine 400 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Muscletech Platinum Creatine Besin Değerleri

Muscletech Essential Series
Platinum 100% Creatine 400 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 80
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kreatin Monohidrat 5 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Muscletech Platinum Creatine Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Muscletech Platinum Creatine Kullanım Şekli
Yükleme için ilk 3 gün boyunca 1 servis (1 ölçek) ürünü 240 ml tercih ettiğiniz içecek ile karıştırarak günde 4 sefer içiniz. 3 günlük yükleme sürecinden sonra günlük 1-2 servis kullanarak devam edebilirsiniz.
Orta Seviye Sporcular İçin Muscletech Platinum Creatine Kullanım Şekli
Yükleme için ilk 3 gün boyunca 1 servis (1 ölçek) ürünü 240 ml tercih ettiğiniz içecek ile karıştırarak günde 4 sefer içiniz. 3 günlük yükleme sürecinden sonra günlük 1-2 servis kullanarak devam edebilirsiniz.
İleri Seviye Sporcular İçin Muscletech Platinum Creatine Kullanım Şekli
Yükleme için ilk 3 gün boyunca 1 servis (1 ölçek) ürünü 240 ml tercih ettiğiniz içecek ile karıştırarak günde 4 sefer içiniz. 3 günlük yükleme sürecinden sonra günlük 1-2 servis kullanarak devam edebilirsiniz.