Her alışveriş ile çeşit çeşit hediyeler!

Musclepharm

Musclepharm

2010 yılında Amerika’da kurulmuştur. 2013 de en hızlı büyüyen supplement markası seçilmiştir. 120’den fazla ülkede satışı yapılan MusclePharm ürünleri bugün 45.000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2014 yılında en hızlı büyüyen yenilikçi supplement üreticisi unvanına layık görülmüştür. Kullandığı yeni nesil filtre teknolojileri ve yüksek donanıma sahip üretim tesisleri ile diğer üreticilerden farklılaşmayı hedeflemiştir. Bağımsız kuruluşlarca uygulanan testler sayesinde marka içerik konusunda şeffaf olduğunu kanıtlamıştır. Kısa sürede global pazarda hizmet veren supplement üreticisi haline gelmiştir.

Devamını oku..

18 Kayıt

sayfa başı

18 Kayıt

sayfa başı

MusclePharm Üretim Standartları

MusclePharm üretim tesisi GMP standartlarına sahiptir ve İnformed Choice onaylıdır. Musclepharm ürünleri bağımsız kliniklerce teste tabi tutulup sertifikalandırılmaktadır. United States Sports Acedemy nin Musclepharm Asault üzerinde yaptığı araştırmalar sonucu bu ürünün sporcuların güç, dayanıklılık ve enerjilerini artırdığı görülmüştür. Aynı zamanda The Nutrition ResearcjhJournal Assult’un güvenli bir ürün olduğunu teyit etmiştir.

MusclePharm Ürünleri

Kadınlar için geliştirilen Fitmiss markası MusclePharm çatısı altında bulunmaktadır. İçerikleri kadın metabolizması göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir. Bu marka ile toplamda (2016 yılı itibariyle) 26 ürün üretimi bulunmaktadır. 2016 yılında GNC için özel ürettiği Black serisi oldukça ilgi görmüştür. Ünlü vücut geliştirici ve aktör Arnold Schwarzenegger imzası taşıyan Arnold serisi ile de sporcuların ilgisini çekmiştir. Dünya çapında en fazla satılan ürünleri MP Combat Protein tozu ve MP Assault ürünleri olmuştur.

MuslePharm Türkiye

MusclePharm Türkiye’ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Fitmiss dışındaki hemen her Avrupa için üretilmiş ürünü Türkiye pazarında sunulmaktadır. Türkiye’de en fazla satan ürünü ise kimileri için efsane ürün olan MP Assault pre-workout ürünüdür.

MuslePharm Sporcuları

Birçok ünlü yüze sponsorluk yapan firma Tiger Woods, Arnold Schwarzenegger gibi alanında efsane olmuş sporcular ile iş birlikleri yapmaktadır. Bununla beraber Musclepharm düzenli olarak spor etkinlikleri düzenlenmektedir. Ayrıca Cincinnati Reds takımının ve ABD milli güreş takımının sponsorları arasında yer almaktadır.

MusclemPharm Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız MusclePharm ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.