Bu ürün artık satılmamaktadır.

Musclepharm Combat 100% Isolate Whey Protein 2269 gr

Diğer Musclepharm ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

319TL
Havale/EFT: 303,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Musclepharm
Menşei
ABD ABD
SKT
03/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 84,04

1 Servis (27 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti3,8 TL
 • Protein24g
 • Protein Oranı88%
 • Karbonhidrat0g
 • Şeker0g
 • Enerji100 kcal

Hazırlanışı

1 Ölçek Musclepharm Combat 100% Isolate 120-350 ml sıvı ile shaker yardımı ile 10 - 15 sn çalkalanarak hazırlanmalıdır.
Püf Noktalar: Combat isolate üstün filtrasyon teknolojisi sayesinde topaklanma yapmaz. Shaker bulunmayan anlarda kaşık yardımıyla 20 saniye karıştırılarak hazırlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyvelerle blenderdan geçirilerek hazırlanabilir. Süt ile hazırlanıyorsa özellikle spor sonrası kullanımlarda emilim hızını düşürmemek için yağsız süt kullanılmasına dikkat edilmelidir. Kişisel protein ihtiyacına göre tek seferde 2 ölçek ürün kullanılabilir. Kreatin ürünleriyle karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Öncelikli tavsiye edilen kullanım zamanı spor sonrasıdır. Spor yoğunluğu ve günlük protein ihtiyacı doğrultusunda spordan 30 dk önce de kullanılmalıdır.
Püf Noktalar: Spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor sonrası kullanımlarda emilim hızını düşürmemek için serbest formdaki amino asitlerle karıştırılarak kullanımı tavsiye edilmez. Kreatin ürünleri ile karıştırılabilir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651/2 - 1 Ölçek1 Ölçek1 - 3/2 Ölçek
65-801 Ölçek1 - 3/2 Ölçek3/2 - 2 Ölçek
80-951 - 3/2 Ölçek3/2 - 2 Ölçek2 Ölçek - 3Ölçek
45-551/2 Ölçek1/2 - 1 Ölçek1 Ölçek
55-652 - 1 Ölçek1 Ölçek1 - 3/2 Ölçek
65-751 Ölçek1 - 3/2 Ölçek3/2 - 2 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %89
 • Tekrar Kullandı %42
 • Olumsuz %11

Maddelerle Combat 100% Isolate

 • 0 şeker ve 0 karbonhidrat değerleri ile yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.
 • İzole proteinler arasında Amerika'da en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.
 • Definasyon dönemleri için uygundur.
 • Yüksek saflıkta protein içerir.
 • Laktoz içermez.
 • En iyi sonuçlar için glutamin ve BCAA amino asitleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Combat 100% Isolate İnceleme

Bunlara Dikkat Edin

MusclePharm Combat 100% Isolate İzole Protein Tozu
27g'lık tek servisinde 24gr yüksek kalitede protein içeren sınıfının en iyi oranlarına sahip izole protein tozudur. Yüksek kalitede ham madde kullanımı ile en iyi sonuçları elde etmek için formüle edilmiştir. Tüm MusclePharm ürünleri bağımsız laboratuvarlarca teste tabi tutulup GMP üretim standartlarına uygun üretim tesislerinde üretilmektedir. Türkiye'ye ilk olarak 2016 yılında ithal edilmiş olup birçok sporcunun olumlu yorumlarını almıştır.

Püf Noktalar:
Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanımına uygundur. Mikro filtrasyon teknolojisi ile elde edilip emilim hızı maksimum seviyeye çıkarılmıştır. Çalışmalar, hızlı emilebilen protein kaynaklarının alınmasının sistemik dolaşımdaki amino asit düzeylerini artırabileceğini ve kas anabolizması (büyümesi) için kullanılabileceğini göstermektedir. Bu amino asitler kan dolaşımında ne kadar hızlı yükselirse kas oluşma tepkisi o kadar fazla olmaktadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler
Yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte kullanılmalıdır. Tek başına tüm besin değerlerini karşılamaz. Bu üründeki aktif bileşenlerin miktarı nedeniyle, uygun içerik karışımını ve porsiyon başına homojen karışımını sağlamak için kullanmadan önce haftada 1 kez kutusunu sallayınız. Isıya, ışığa veya havaya maruz kalması aromayı etkileyebilir. Bu nedenle doğrudan ışığa veya ısıya maruz bırakmayın ve serin ve karanlık bir yerde saklayın. Kullanımda değilken kapalı tutun. 16 yaşından küçük çocuklar ile hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Musclepharm combat izole protein gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Satın Al
Tüm MusclePharm ürünleri yetkili distribütörlerce ithal edilmiş 100% orijinal ürünlerdir. En iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'da sunulmaktadır.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (29)
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bugün geldi bakalım dediğiniz kadar varmı arkadaşlar ☺ Yorum yapan: (15.11.2017 tarihinde gönderildi)
İZOLE İÇİN MP İÇİN
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bu ürünü 2. Kullanışım. Bir çok protein markası kullandım. Ama aralarındaki en güzel ve kendi definasyon diyetime uygun bir supplement. Ama;servis sayısına dikkst edin. Sanki 83 servisten daha az servis sayısı çıkıyor. Kesinlikle başka bir supplement ile karıştırmayın. Zaten karışmıyor,yazık edersiniz. Kötü yorumu haketmeyen bir marka. Uzun süre eğer iyi sonuç alamazsanız diyetinizi gözden geçirin. Yorum yapan: (9.11.2017 tarihinde gönderildi)
OLUMLU
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Alırken tereddüt etmeyin, İso 100'den sonra en etkilisi .. Yorum yapan: (18.06.2017 tarihinde gönderildi)
Aroma
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Sipariş edicem fakat aroması yazmıyor aromasi nedir Yorum yapan: (2.06.2017 tarihinde gönderildi)
ısı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ısıya dayanıklı mı acaba ürün krebin içine katıp pişirebilir miyim Yorum yapan: (14.05.2017 tarihinde gönderildi)
....
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
İyi bir araştırma ile aldım tavsiye ederim tadı hafif negro biskuvi yi andırır ve cabuk karışıyor antreman sonrası kullanan biriyim ve gercekten fark gördüm. Yorum yapan: (22.04.2017 tarihinde gönderildi)
çok tatlı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tadı sizce de çok şekerli gibi değil mi arkadaşlar yoksa bana mı öyle geldi kullanan başka arkadaşlar varmı ?
Yorum yapan: (22.04.2017 tarihinde gönderildi)
mükemmel
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü geçtiğimiz hafta kampanyayla aldım , daha önce de kullanıyordum. Eğer amacınız definasyonsa kesinlikle ilk alternatifiniz olsun. Yorum yapan: (21.03.2017 tarihinde gönderildi)
Simdiye kadar kullandigim en iyi protein tozu
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Tadi sut ile gercekten mukemmel. Icerigide gayet iyi. Birkac sallamayla hemen hazirlaniyor cabuk karisiyor. Kutu bitince ilk tercihim olacak. Yorum yapan: (21.03.2017 tarihinde gönderildi)
Kesinlikle Efsane
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Gerçekten bendeki etkisi çok farklı oldu kendim ayriyeten şeker hastasıyım ve antrenmanlarım ağır geçmekte şeker hastalarında kas yıkımı üst safalarda olduğu için ayrı bir işkence suplement destekleri ile gerçekten uçuk kaçık bir durum aldı olay vucudumun gelişimini gün gün izliyorum ve ciddi bir antrenman doyumsuzlugu başladı arka kol çalışırken spordan soguyordum şuan arka kol çalıştıgımda agrılarım eskisi gibi çogalmıyor ve kollarımın yanma durumu toparlanması ciddi anlamda değişti gerçekten denemeyenler ve kullanmayanlar bu ürün için çok boş gevezelik etmişler ürün saglamdır ama fiyat biraz fazla :) Yorum yapan: (20.02.2017 tarihinde gönderildi)
Değerleri çok iyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Musclepharm'ı yakın takip ederim, assault ilt pre-workoutlarımdan biridir. protein grubunda bi tek bu izoleyi tek geçerim, değerleri çok iyi, sindirimi rahat. Aroma olarak da hafif. Yorum yapan: (13.02.2017 tarihinde gönderildi)
MP Combat ISO 100
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Tad ve performans olarak test etmedim ama bodybuilding incelemelerinde gayet başarılı not almış. Defination için fiyat olarakta gayet uygun bir ürün.

Gerek kargo hızı ve gerek ekstra hediyeleriniz için teşekkürlerimi sunarım.
Yorum yapan: (26.12.2016 tarihinde gönderildi)
Pişman olmadım, tavsiye ederim.
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Başta denerken şüphem vardı. Fiyatı kalitesine göre yüksek değil. Kısa sürede sıkı çalışma ile gözle görünür fark hoşuma gitti. Karar veremeyenler denemeli. Sadece kas kütlesine değil, performansa da katkısı var. Yorum yapan: (21.12.2016 tarihinde gönderildi)
içeriği 100% doğru
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yok musclepharm hileliymiş yok içeriği ile oynama yapıyormuş.. bir tane araştırma yapmadan forumlarda ahkam kesen kişilerle dolmuş heryer. bağımsız laboratuvarlarca düzenli sonuç yayınladığını, şeker, aspartam ve asasulfam k, içermediğini, 0 laktoz garantisini, asıl nitrojen spiking yapılan ürünlerin Türkiye'ye gönderilen nitrotech, ısopure, ve envayi çeşit üründe olduğunu söyleseniz ağızları açık dinlerler. alın kardeşim gidin 20-30 tl ucuz diye o ürünleri alın siz yaptığınız kar da yanınıza kalır emin olun.. Yorum yapan: (26.11.2016 tarihinde gönderildi)
Tüketim tarihi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Abilerim bu üründen bizde vardı 6 ay felan oldu abim kutusunu degiştirmiş. Bu ürün kaç ayda bozulır veya bozulmuşmudur. Bozulduysa nasıl anlaşılır teşekkür edrim. Yorum yapan: (4.09.2016 tarihinde gönderildi)
Yardım
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Tekrar ne zaman indirime girer almam lazım :) Yorum yapan: (8.08.2016 tarihinde gönderildi)
En ideali
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü 3 ay önce almistim ve bitti. Supplement kürü yapmistim. Iyi de hacim aldim. Tekrar indirime girerse tereddüt etmeden alacagim. Hizli kargolama ve duyarliliginiz icin cok tesekkurler Yorum yapan: (25.05.2016 tarihinde gönderildi)
bilgi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
idare eder.ama bi dahakine tabikide nutrade iso alıcam :) Yorum yapan: (29.03.2016 tarihinde gönderildi)
MP Combat ISO 100
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
- Tat olarak sütle karıştırdığınız zaman gerçekten çok güzel.

- Performans ve gelişimime gözle görülür bir katkısı oldu.

- Ürünün detaylı içeriği hakkında bilgiye ulaşamadım. Fiyatı diğer ürünlere göre biraz daha pahalı ama pişman olmuyorsunuz.
Yorum yapan: (21.03.2016 tarihinde gönderildi)
combat isolate
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ilk birkaçgün gaz yaptı sonrası iyi.. Yorum yapan: (25.02.2016 tarihinde gönderildi)

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 29

sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Musclepharm Combat 100% Isolate Whey Protein 2269 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Combat 100% Isolate Besin Değerleri

Musclepharm
Combat 100% Isolate 2269 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 27 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 84,04
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 100
Yağdan Gelen Kalori 0
Toplam Yağ 0 g 0%
Doymuş Yağ 0 g 0%
Trans Yağ 0 g
Kolestrol 0 mg 0%
Sodyum 70 mg 3%
Potasyum 210 mg 6%
Toplam Karbonhidrat 0 g 0%
Şeker 0 g **
Diyet Fiber 0 g 0%
Protein 24 g 48%
Kalsiyum 100 mg 10%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: Whey Protein İzolatı, Kakao, Doğal ve Yapay Aromalar, Guar Gamı, Ksantan Gamı, Tuz, Sukraloz, Asesülfam Potasyum.