LifeTime

LifeTime

LifeTime 1988 yılında kurulmuştur. Nutraceutical tarafından üretilen LifeTime kendi alanındaki en etkili ve sağlıklı ürünleri üretmeyi hedeflemektedir. Bugün 20’den fazla ülkede satılan LifeTime ürünleri 500’den fazla satış noktasında bulunabilmektedir. Deneyimli marka teknolojik üretim süreçlerini takip ederek besin takviyelerinin maksimum oranda etki etmesini sağlamaktadır. Sunduğu kalite ile birçok vitamin- multivitamin ürünü alanlarında en fazla en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 30

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 30

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

LifeTime Amerika Hakkında Kısa Bilgiler

1988 yılında Amerika’da kurulmuştur. Bitkisel karışımlar kullanılarak hazırlanan besin destekleri doğal ve yüksek kalitedeki bitkilerden elde edilmektedir.

LifeTime Üretim Standartları

LifeTime üretim tesisi GMP üretim standartlarına sahiptir. Üretim bandından geçen her LifeTime ürünü FDA onaylıdır. Amerika Ulusal Gıda Derneği (NNFA) denetimine tabi tutulan ürünler içerik bakımından kontrol edilmektedir. Kutu üzerinde yazan her içerik değerinin ölçümü düzenli olarak yapılmaktadır. Bu şartlarda maksimum güven ve etkinlik hedeflenmiştir.

LifeTime Ürünleri

Amerika’da 30 farklı kategoride 300’den fazla ürün üretimi gerçekleşmektedir. Yüksek hammadde kullanılan ürünlerde kimyasal ve biyolojik toksinler bulunmaz. High Potency Liquid Calcium Magnesium Cirate, Life’s Basics Greens Plant Protein Amerika’da en fazla tercih edilen ürünleri arasında sayılabilir.

LifeTime Türkiye

Lifetime Türkiye’ye düzenli olarak Amerika’dan ithal edilmektedir. Şimdilik sadece doğal besin takviyeleri kategorisindeki ürünler Türkiye’de satışa sunulmuştur. En fazla tercih edilen ürünleri Q Multifemale, L-Theanine, C-1000 Time Release wih rose hips, ve Q CLA ürünleri olarak sıralanabilir.

LifeTime Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız LifeTime ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır