Muscletech Creatine

Muscletech Creatine

Muscletech creatine ürünleri performans ve hacim artışı hedefleyen sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Amerika'da en fazla satılan supplement markalarından bir tanesi olan Muscletech ürünleri tüm dünyada 60'dan fazla ülkede satılmaktadır. Üretim süreci boyunca teknolojik tesisler kullanılarak en etkili ve sonuç taahhüt eden ürünlerin elde edilmesi hedeflenmiştir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech Creatine Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Saf creatine ürünlerinin spor sonrası 5 gr ve spor olmayan günlerde kahvaltı sonrası 5 gr olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Kompleks kreatinlerin ise ürün içeriğine göre kullanım şekli kutularının üzerinde belirtilmiştir. Muscleteck creatine ürünlerinin kullanım süresi boyunca bol sıvı tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 3 ay düzenli kullanımı sonrasında en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. Böbrek hastalığı olan kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Etkan maddeye aşırı duyarlılık söz konusu olursa doktora başvurulması tavsiye edilmektedir.

 

Muscletech Creatine Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Olumlu geri dönüş oranı yüksek ürünlerdir. Yorumlar ürünlerinin etkisini kanıtlar niteliktedir. Özellikle 2016 yılında Türkiye'ye gelen Platinum serisi ürünleri Muscletech'in en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Tekrar kullanım oranı kategori ortalamasına yakındır. Yapılan bazı olumsuz yorumlarda ürünün yüksek fiyatına atıfta bulunulmuştur. 

 

Satın Al:

Yetkili distribütor tarafından ithal edilmiş tüm Muscletech ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerde vade farksız taksit seçeneği ve kapıda ödeme imkanı sunulmaktadır.