Grenade

Grenade

İngiltere merkezli firma 2010 yılında kurulmuştur. Sporcular ile birlikte ordu askerlerinin performanslarını arttırıcı ürünler tasarlamaktadır. Avrupa pazarında hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan marka 2014 yılında aldığı yatırımla daha fazla ürün gamı ile daha fazla sporcuya ulaşmayı hedeflemektedir. Şu anda 100’den fazla ülkede sporcularla buluşmaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 21

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 21

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Ürün Çeşitliliği

İngiltere’de 20’den fazla ürün gamı ile hizmet veren firmanın tamamına yakın ürün gurubu Türkiye’ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Şu an için ithalatı yapılmayan Grenade Muslce Machine ve Ration Pack gibi ürünlerinin de yakın tarihte Türkiye pazarına giriş yapması beklenmektedir.

Grenade Ürünleri

Sporcu besinleri pazarında dünyanın en hızlı büyüyen firmaları arasında olan Grenade, bu büyümeyi birden fazla ödüle layık görülmüş yağ yakıcı Granede Thermo Detonator’e borçludur. İngiltere’de yağ yakıcı ürün kategorisinde en fazla satışa sahip olan ürün profesyonel atletler ve fitness tutkunları için önemli bir yere sahiptir. Bay ve bayanların kullanımına uygun olan ürün dünyada ve Türkiye pazarında her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Kilo problemi olanlar için en iyi çözümlerden biri olarak gösterilen Thermo Detonator’ın formülü aynı zamanda enerjinizi arttırarak metabolizmanızı hızlandıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Grenade .50 calibre bu markaya ait en çok tercih edilen diğer üründür. Pre-workout kategorisinde üst seviye içeriğe sahiptir. Türkiye’de ise en fazla tercih edilen pre-workoutlar arasında yer almaktadır.

Grenade Üretim Standartları

Grenade ürünleri ISO9001 / cGMP Sertifakaları ve MHRA nın onayına sahiptir. En etkili ve güvenli ürünleri, kullandığı teknolojilerle pekiştirir. Grenade ürünleri yüksek kalitede hammaddesi ile standartların üzerindedir. Üretim bandından geçen ürünler düzenli olarak bağımsız kuruluşlarca denetlenmekte bu da markaya olan güveni arttırmaktadır.

Grenade Sporcuları

Askeri temasıyla ilgi çeken firma aynı zamanda birçok sporcuya sponsor pozisyonundadır. Türkiye’den tanıdığımız Melih Çoloğlu’da grenade takımında bulunmaktadır. Şimdiye kadar 60’ın üzerinde sporcu ile sponsorluk çalışması bulunmaktadır.

Grenade Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Grenade ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.