Grenade .50 Calibre Pre-Workout 580 gr

Diğer Grenade ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

799TL
Havale/EFT: 759,05 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
06/2023
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 50

1 Servis (11.6 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti15,98 TL
 • Sitrülin Malat1,5g
 • Alanin1,5g
 • Kreatin1,52g
 • Arjinin500mg
 • Kalori25

Hazırlanışı

1 ölçek Grennade .50 Calibre 150 - 450 ml sıvı ile shaker yardımı ile 15 - 20 saniye karıştırılarak hazırlanır.
Püf Noktalar:Ürünün homojen ve topaklanma olmadan karışması için önce tozu sonra sıvıyı ekleyiniz. Su ya da meyve suyu ile hazırlanabilir. Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Kreatin ve amino asitler ile birlikte karıştırılabilir. Protein tozu ve gainer ürünleri ile karıştırılması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Tavsiye edilen kullanım zamanı spordan yarım saat öncesidir.
Püf Noktalar: Spor olmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez. Ürünü kullanmadan en az 2 saat önce yemek yenmesi tavsiye edilmektedir. Ürün içerisinden çıkan ölçek 11,6 g'dır. Tek seferde 2 ölçekten fazla kullanımı tavsiye edilmez. Uyumadan en az 3 saat önce kullanımı tavsiye edilmektedir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-65-1/2 - 1 Ölçek1 Ölçek
65-801/2 - 1 Ölçek1 Ölçek1 - 3/2 Ölçek
80-951 Ölçek1 - 3/2 Ölçek3/2 - 2 Ölçek
45-55-1/2 - 1 Ölçek1 Ölçek
55-65-1/2 - 1 Ölçek1 Ölçek
65-75-1/2 - 1 Ölçek1 - 3/2 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %84
 • Tekrar Kullandı %43
 • Olumsuz %16

Maddelerle Grenade .50 Calibre

 • Spora yeni başlayan kişiler için termojenik yağ yakıcı ürünleri ile birlikte kullanımı tavsiye edilmez.
 • Yoğun antrenman dönemlerind glutamin ile birlikte kullanımı tavsiye edilir.

Grenade .50 Calibre İnceleme

Bunlara Dikkat Edin

Grenade 50 Calibre Pre - Workout
Grenade .50 Calibre®, size antrenman öncesi yüksek tahrip gücü sağlayan, her antrenmanınızda patlayıcı, üstün etki sunmak için tasarlanmıştır. Üniversitelerce araştırılmış 20'den fazla bileşen içeren Grenade 50 Calibre, enerji seviyesini maksimum seviyeye taşımak için üretilmiştir.

Püf Noktalar:
Grenade .50 Calibre yüksek dozda Sitrulin Malat, yüksek nitratlı Beta Vulgaris, yüksek dozda aroma yönünden zengin Theobroma Cacao bileşenleri içermektedir. Alanin, kafein ve kreatin de içermektedir, bu ham maddelerin hepsi bilimsel araştırmalarla performansı arttırdığı kanıtlanmış bileşenlerdir. Grenade 50 calibre bunların yanında bikarbonat elektrolitleri ile laktik asitin kas yorgunluğu oluşturan etkisini azaltmak için formüle edilmiştir. Anti-katabolik etki için BCAA içermektedir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
21 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir. Ürün paketi çocukların ilgisini çekebileceğinden çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Özellikle eğer erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce uygun bir sağlık uzmanına danışın. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda niasin ve beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamileyken veya hemşirelik yapıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Doğru diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak sağlıklı yetişkinler tarafından (yalnızca 21 yaş ve üzeri) kullanılmalıdır. Herhangi bir reaksiyon görülürse bir doktora başvurun.

Satın Al
İngiltere'den ithal edilmiş tüm Grenade ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'da sunulmaktadır.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (39)
etkili f/p ürünü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
harika bir ürün destekleyici yarım ölçek bile etkisini gösteriyor etkili bir ürün arıyorsanız grenade ürünü Yorum yapan: (8.03.2021 tarihinde gönderildi)
etkili f/p ürünü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
paketlenmesi güzel ilk kullanımda yarım ölçek kullanmanızı öneririm çok etkili bir ürün tavsiye ediyorum kullanınca nasıl bir ürün olduğunu göreceksiniz performansa çok etkisi var Yorum yapan: (3.03.2021 tarihinde gönderildi)
çok başarılı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
antremana çok sağlam destek veren mükemmel bir ürün devamlı bu üründen kullanıyorum çok memnunum Yorum yapan: (2.03.2021 tarihinde gönderildi)
harika ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
antreman öncesinde alıyorum çok etkili patlayıcı güç müthiş etkili Yorum yapan: (12.02.2021 tarihinde gönderildi)
antreman öncesi f/p ürünü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
antreman öncesi kullandığım ve her seferinde performansıma etki eden ürün Yorum yapan: (3.02.2021 tarihinde gönderildi)
etkili ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
yarım ölçeği bile etkili bir ürün kargo paketlenmesi harika Yorum yapan: (19.01.2021 tarihinde gönderildi)
Çok iyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ilk kutum bitmek üzere, ürünü kesinlikle yarım ölçek kullanmalısınız çok yoğun antrenman günlerimi bu ürün sayesinde atlatıyorum ürünün tadıda kaliteside gayet iyi yoğun antrenman yapan herkese tavsiye ediyorum yarım ölçekli şekilde, biter bitmez 2. kutuyuda alacam Yorum yapan: (13.02.2020 tarihinde gönderildi)
gerçekten hissedilebilir etki
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bu ürünü kullanmadan önce pre workoutların pilasebo etkisinden başka bir şey olmadığını düşünüyordum. ama bu ürün beni gerçekten şaşırtmayı başardı.yarım ölçeği bile inanılmaz güç ve enerji veriyor.1 tam ölçek kullanılmasını önermem çok fazla geliyor çünkü bünyeye. içtikten 20 dk sonra kalp atışlarınızın hızlandığını hissedebilirsiniz. antrenmanda asla yorgunluk duymuyorsunuz.tadına gelince kola aromalı olanını buzla tavsiye ederim. Yorum yapan: (7.06.2018 tarihinde gönderildi)
Kötü Ambalaj
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürün görsellerde görülen kutunun içerisinde kağıt bir poşette duruyor ve oradan dolduruyorsunuz. Çok fazla etrafa saçılıyor ve tam kapanamadığı için kutunun içine de dökülebiliyor. Shaker ile çalkalayınca normal gazlı içecekler gibi köpürüp patlıyor, kola aromasını aldım tadının çok iyi olduğunu söyleyemem. Fakat performans olarak ortalamanın üzerinde bir ürün, ancak buna rağmen diğer eksileri yüzünden muhtemelen bir daha almam. Yorum yapan: (29.05.2018 tarihinde gönderildi)
Kullanım
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Merhaba bu ürünü yeni aldım ve elimde ayrıyetten big joy arginine bulunmakta ikisi karıştırılıp içilebilir mi? Yorum yapan: (9.05.2018 tarihinde gönderildi)
basarılı urun
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
urun gayet ıyı lakin ıcınden cıkan olcegın yarısını kullanmanız yeterlı ne ac nede tok karına en ıyı performansı oyle alıyorum ben dort kutu bıtırdım ayrıca kola tadı leş Yorum yapan: (25.04.2018 tarihinde gönderildi)
kola tadı berbat tavsiye etmem
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bir ölçegin yarısını atın derım bir ölçek fazla Yorum yapan: (15.01.2018 tarihinde gönderildi)
Doza dikkat
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Herşey güzel herşey hoş ama 1 ölçek inanılmaz fazla . 1 ölçek kullandım baş dönmesi ve hafiften bulantı oldu . Kesinlikle küçük dozlarla başlamanızı tavsiye ediyorum . Ürün harika Yorum yapan: (20.09.2017 tarihinde gönderildi)
Tavsiye üzerine
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Öncesinde kullandığım BSN noxplode yarattığı etki muhteşemdi.fakat sağlık bakanlığı tarafından yasaklandığı için türkiyede satılmıyor.yeni ürün arayışına girdim bu ürün çıktı en son karşıma yorumları okuyunca çoğu kişi nox dan etkili olduğunu söylemiş kullandıktan sonra yorumlarımı yazacağım teşekkürler sağlıklı kalın... Yorum yapan: (28.02.2017 tarihinde gönderildi)
Tavsiye üzerine
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Öncesinde kullandığım BSN noxplode yarattığı etki muhteşemdi.fakat sağlık bakanlığı tarafından yasaklandığı için türkiyede satılmıyor.yeni ürün arayışına girdim bu ürün çıktı en son karşıma yorumları okuyunca çoğu kişi nox dan etkili olduğunu söylemiş kullandıktan sonra yorumlarımı yazacağım teşekkürler sağlıklı kalın... Yorum yapan: (28.02.2017 tarihinde gönderildi)
Urun iyi fiyat uçuk
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Urunu kullandim. Tadi gazi kacmis kola gibi ama iyi . Etkisi bende 2 kasik ac karna iyi etki gosterdi. Fiyat cok pahali protein kadar nerdeyse. Sonuc olarak alinirmi ; evet alinir . Yorum yapan: (16.01.2017 tarihinde gönderildi)
pre workout ların en ıyısı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
1 kutu bıtırdım ,antraman performansını cıddı ornada artırdı, vucut gelısımımde anlamlı etkısı oldu, kafama takılan tek soru ;urun yenı sayılır uzun surelı kullanımda herhangı bır rısk olusurmu, cunku ıcınde Sitrulin Malat gıbı maddelerde var, ıkıncı kutuyu almakta bu nedenle bıraz tereddulerım oldu, 1 ay ara verıp yenıden alacagım, bana bır doz asırı fazla geldıgınden yarım doz kullandım haftada 5 gun, aksam gec saat antaramana gıder ve o saatlerde kullanırsanız uyku sorunu yapabılıyor,
Yorum yapan: (2.12.2016 tarihinde gönderildi)
Güzel Pump - Kötü ambalaj
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünün tadı fena değil. içilebiliyor. Karışması biraz sıkıntılı. Bardakta falan iyi karıştığı söylenemez.
Etkisi gayet güzel. Patlatıyor diyebilirim.
Yemeğinizi falan güzelce yiyip, duş vs ile vucudu dinlendirdiyseniz ürün sizi 15 dakika içinde bozukaya döndürüyor. Ama yorgun vucuda bi etkisini görmedim.
Ben yarım veya 3/4 ölçek kullandım. 1 ölçek çok fazla geliyordu.
Kabı çok kötü. Plastik kutunun içinde, fermuarlı bir poşet var. Ürün o poşetin içinde. Her seferinden poşetin fermuarı acaba iyi kapandı mı diye tedirgin oluyordum.
Akşam çalışmaları için uygun değil. Uykuyu fazlasıyla açıyor. Ürünü aldıktan sonra 3 saat içinde uyumak neredeyse imkansız.
Yorum yapan: (10.10.2016 tarihinde gönderildi)
İndirim
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bi indirim olsa şu ürüne harika olucak Yorum yapan: (24.08.2016 tarihinde gönderildi)
gayet kaliteli ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Gayet kaliteli ve orijinal ürün.yarim ölçeği bile iş yapiyor Yorum yapan: (21.07.2016 tarihinde gönderildi)

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 39

sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Grenade .50 Calibre Pre-Workout 580 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Grenade .50 Calibre Besin Değerleri

Grenade
.50 Calibre Pre-Workout
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 11.6 gr (1/2 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 105 kcal **
Yağ 0,3 g **
Doymuş Yağ 0,2 g **
Karbonhidrat 2,5 g **
Şeker 0,7 g **
Şeker Alkolü 1,5 g **
Lif 0 g **
Protein 2,75 g **
Tuz 0,06 g **
Niasin 20 mg **
Folik Asit 150 mcg **
Amino Asit Profili
Kreatin Monohidrat 1520 mg **
Alanin 1500 mg **
Sitrulin Malat 1500 mg **
Arjinin 500 mg **
Taurin 250 mg **
Lösin 200 mg **
Valin 100 mg **
İzolösin 100 mg **
Tirozin 80 mg **
Amerika Ginsengi 100 mg **
Gliserol 1500 mg **
Pancar Kökü Ekstresi 250 mg **
Glukoronolakton 100 mg **
Kakao 800 mg **
Kafein 275 mg **
Yeşil Çay 125 mg **
Potasyum Bikarbonat 300 mg **
Sodyum Bikarbonat 200 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Grenade .50 Calibre Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Grenade .50 Calibre Kullanım Şekli
Spordan 30dk önce 1 ölçeği (11,6gr) 300-350ml su ile karıştırarak alınmalıdır. Beraberinde bol sıvı tüketilmelidir.
Orta Seviye Sporcular İçin Grenade .50 Calibre Kullanım Şekli
Spordan 30dk önce 1 ölçeği (11,6gr) 300-350ml su ile karıştırarak alınmalıdır. Beraberinde bol sıvı tüketilmelidir.
İleri Seviye Sporcular İçin Grenade .50 Calibre Kullanım Şekli
Spordan 30dk önce 1-2 ölçeği 300-450ml su ile karıştırarak alınmalıdır. Beraberinde bol sıvı tüketilmelidir.