Supplementler

Supplementler

En çok Satan Supplementler

Bu kategorideki ürünler son 6 ayda Türkiye'de en çok satan supplementler arasına girmiş ürünlerden oluşmaktadır. Sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürünler, ağırlıklı olarak protein tozu, bcaa, yağ yakıcı kategorilerindeki ürünlerden oluşmaktadır. Liste her 2 ayda bir güncellenmektedir. Ürün listesi fitbull satış grafikleri göz önünde bulundurularak düzenlenmektedir.

Devamını oku..

16 Ürün

sayfa başı

16 Ürün

sayfa başı

Supplementler Nedir?

Supplementler gıda takviyesi kategorisindeki takviyelerin genel ismidir. Supplementlerin kullanımı için doğru bir diyet ve yeterli antrenman yapılması önerilmektedir. Gıda takviyesi olarak tavsiye edilir. Dengeli ve sağlıklı bir diyete alternatif olamazlar. Kullanıcıların hedeflerine ulaşmalarında destek görevi üstlenirler

En Gerekli ve Kullanılması Gereken Supplementler Nelerdir

Doğru beslenme ve normal yoğunlukta spor yapan bir sporcu için öncelikli olarak kullanılması tavsiye edilen ürünler protein tozları ve amino asitler olarak sıralanabilir. Glutamin ve BCAA ilk tercih edilmesi gereken amino asitlerdir. Kilo kontrolü sağlamaya çalışan bir sporcu L-carnitine ve CLA ürünlerini; kilo ve hacim kazanmaya çalışan bir sporcu ise mass gainer ürünlerini kullanabilir. Daha sonra kişisel ihtiyaç ve hedefler doğrultusunda kreatin, pre-workout ürünleri, ve hormon tetikleyici ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Kişiye özel ürün tavsyesi bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Supplementler Güvenilir Mi?

Doğru kanallardan alınan hedefe uygun doğru ürünler güvenilirdir. Ürünleri alırken en ucuz ürünü almak kriter olmamalıdır. Ürünlerin koruma batlarının sağlam olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ürün kutusu üzerinde belirtilen ithalatçı firma bilgileri kontrol edilmelidir. Herhangi bir şüphe duyulduğunda ürün üzerinde bulunan lot numarası ile ithalatçı firmadan ürün orijinalliği konusunda teyid alınmalıdır. Fitbull'dan satın aldığınız tüm ürünler orijinal yetkili distribütörlerce ithal edilmiş sporcu gıdası ve gıda takviyeleri kategorisindeki ürünlerden oluşmaktadır. Reçete ile satılmaz ve doktor onayı gerektirmezler.

Dikkat - Olası Yan Etkiler

Bu ürünlerin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Ürün kullanım sonucu oluşan olası aşırı vücut tepkilerinde doktora başvurulması tavsiye edilir. Supplementlerin kutu üzerinde belirtilen kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Aşırı doz çeşitli semptomlara ve istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. Bu durumlarda doktora başvurulması önerilmektedir.