Cellucor

Cellucor

“Results Matter” sloganıyla 2002 yılında kurulmuştur. Deneyimli Amerikalı firma yüksek satış grafiğiyle bugün 30’dan fazla ülkede sporcularla buluşmaktadır. Bodybuilding.com tarafından yapılan oylamalarda birçok ödüle layık görülen markanın 30’dan fazla ürün gurubu bulunmaktadır. Üretim bandından geçen ürünler bağımsız kuruluşlarca teste tabi tutulmaktadır ve GMP sertifikalı üretim alanlarında üretilmektedir. Ürünlerde doğal aroma kullanılmakta ve herhangi bir yasaklı içeriğe yer verilmemektedir.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Cellucor Nutrition Ürünleri

İlk olarak 2011 yılında ithalatı yapılmıştır. Düzenli ithalatı bulunmamaktadır. En popüler ürünleri üstün içeriğe sahip C4 Pre-workout ve core performans whey ürünleridir. Yeni yeni kompleks amino asit ve BCAA kategorisinde de ürün ile Türkiye pazarına giren firmanın ürünleri C4’de yaptığı ünden dolayı oldukça talep görmektedir. Cellucor Super HD uzun süredir üst seviye sporcular tarafından beklense de henüz Türkiye’ye ithalatı gerçekleşmemektedir.

Cellucor Atletleri

Özellikle Amerika’da birçok sporcuya ilham kaynağı olan Cellucor farklı daldan sporculara sponsorluk sağlamaktadır. Jewell Carig, Calum Von Moger, ve Jen Jewell’in de içinde bulunduğu alanlarında başarılı atletlerden oluşmaktadır. Ayrıca birçok spor müsabakasında sponsor konumunda olan deneyimli üretici çeşitli spor etkinlikleriyle de ürünlerinin tanıtımı gerçekleştirmektedir.

Cellucor Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Cellucor ürünleri yetkili distribütör tarafından getirilmiş güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, hazır stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır. Cellucor ürünlerine aynı zamanda mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.