Her 500 TL alışverişe 12 adet Greeno bar hediye!

Cellucor C4 50x 45 Servis

Diğer Cellucor ürünleri

Stok Durumu : Stok Tükendi

194TL
Havale/EFT: 184,30 TL (%5 indirim)
  • 2 tane al, %8 kazan! (her biri 179 TL)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Detaylar

Marka
Menşei
ABD ABD
SKT
04/2020
Form
Toz

ANTRENMAN ÖNCESİ
GÜÇLENDİRİCİ

Supplement tarihindeki en etkili antrenman öncesi ürünü.

C4 50x

C4 50x TOZ HALİNDE ENERJİDİR

Rakipsiz NO3 teknolojisi ve kreatin nitrat gibi en üst seviye bileşen kullanımı ile Cellucor C4 50x şimdiye kadar yaptığımız en etkili antrenman öncesi ürünü olmuştur.

Peki nedir bu NO3? NO3 inanamıyacağınız pump etkisini yaratan ve ürünün etkinliğini arttıran nitrattır. Yüksek suda çözünebilirlik ile daha iyi emilim ve diğer kreatin ürünlerinde görülen yan etkilerin daha az görülmesini sağlar.

Enerji seviyeniz yükselecek. O yapamadığınız son tekrarı yapacak enerjiyi ve dayanıklılığı kendinizde bulacaksınız.

Cellucor C4 50x supplement endüstrisinin Oscar'ı kabul edilen Yılın En İyi Antrenman Öncesi Ürünü ödülünü hem Bodybuilding.com hem de GNC'den aldı.

HER ANTRENMANINIZDA PATLAYICI ENERJİ VE ODAKLANMA KABİLİYETİ İLE SINIRLARINIZI ZORLAYIN

  • Yüksek Enerji
  • Mental Odaklanma
  • İnanamayacağınız Pump Etkisi
  • Ağzınıza Layık Aromalar
  • Ödüllü Formül

KREATİN NİTRAT

Kreatin ve nitrat füzyonu sonucu ortaya çıkan sonuçlar çok açık, oldukça yüksek emilimli ve vücutta hem nitrik oksit hem de ATP seviyesini eş zamanlı yükseltebilen bir kreatin. Kreatin nitrat oldukça etkili bir damar genişleticidir, damar yollarını genişleterek kaslara daha iyi besin taşınımına yardımcı olur.

Kreatin Nitrat aynı zamanda bağırsaklardaki emilimi arttırır ve stresi azaltır.

BETA ALANİN

Beta Alanin, kas dayanıklılığını arttıran, enerji seviyenizi doğrudan etkileyen kas içi karnosin üretimini sağlar. Etkili bir sakatlık önleyici olan Beta Alanin, laktik asit birikimini engelleyerek, daha uzun süreler ağrısız antrenman yapmanıza yardımcı olur.

ARJİNİN AKG

Arjinin AKG (alpha-ketoglutarate) bir nitrik oksit öncüsüdür. Vaskülariteyi arttıran ve büyüme hormonu salgısına destek olan AKG, damar yollarını genişleterek kaslara besin taşınımına yardımcı olur.

PATLAYICI ENERJİ KARIŞIMI

N-ASETİL-L-TİROSİN - N-Asetil-L-Tirosin, L-Tirosin'in anında emilen ve yüksek biyo-yararlanım sunan bir formudur. Adrenal ve büyüme hormonu epinefrin, dopamin ve norepinefrin üretiminde öncüdür. Bu hormonlar HGH salgılanmasını, yüksek enerji seviyeleri ile mental uyanıklığınızın arttırılmasına yardımcı olurlar.

B12 VİTAMİNİ - Hücresel metabolizmayı destekleyen B12 Vitamini, Cellucor C4 50x kullanılmaktadır. Aynı zamanda sinir sistemi sağlığına da yardımcı olur.

KAFEİN - Kafein güçlü bir psikoaktif uyarıcıdır. Merkezi sinir sistemini uyarır ve yüksek enerji ve odaklanma kabiliyeti sunar.

NİASİNAMİD - Niasinamid suda çözünebilir B Vitamini kompleksidir. Eklem hareketliliğini arttırır ve sinir sistemine destek olur.

FOLİK ASİT - Folik Asit suda çözünebilen bir B Vitaminidir, sağlıklı hücre formasyonuna ve onarımına, yüksek enerji seviyelerine erişmenize yardımcı olur.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (6)
Başarılı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
On numara bi ürün daha önce buna benzer ürün kullanmıştım fakat bu kesinlikle çok daha başarılı. Terlemek ne demek enerji ne demek kullanınca anladım. Yorum yapan: (11.07.2018 tarihinde gönderildi)
Fenaa
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bir kaç Pre-workout kullandım ama bunun etkisi fena, Pump etkisi muazzam, ısınmamı 20-30 kg arası yaparken bundan sonra 55-60 kg ile basıyorum tıkanmadan yorulmadan. Yorum yapan: (10.06.2018 tarihinde gönderildi)
KESINLIKLE TAVSIYE EDERIM
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
36 yasinda, "40'indan önceki son cikis" bağlamında fit olmak icin spor yapan biriyim (mümkünse haftada 3 ile 4 gün ve 2 ile 2.5 saat arası). Spor yaparken farkettim ki istediğim performansı yakalayamiyorum. Belli bir noktadan itibaren agirliklari arttiramiyorum, kosarken istedigim mesafelere ulaşamıyorum. Haliyle preworkoutlara bakar oldum. Bu urunu aldim. Her kurusunu sonuna kadar hakettiğini söylemek isterim. Benim gibi kararsizliga dusenlere yardimci olmak icin ilk kez yorum yapiyorum. Pişman olmayacaksınız. Yorum yapan: (24.12.2017 tarihinde gönderildi)
güzel
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
kolay kolay bir ürün hakkında yorum yapmam ama cidden bambaşka bir ürün olmuş TR ye içeriği değiştirilmeden gelen ve 100% çalışan iyi bir ürün. Yorum yapan: (22.12.2017 tarihinde gönderildi)
basarılı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ÇOK BAŞARILI BİR ÜRÜN KULLANINCA FARKI GÖRÜCEKSİNİZ Yorum yapan: (4.12.2017 tarihinde gönderildi)
c4 50 x
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
düz c4 ü üst üste kullanıp toleransı yükseltenler için tasarlanmış yeni nesil bir ürün. vücut kesinlikle alışmıyor birbuçuk ay sonrasında dahil tek ölçekte inanılmaz pump etkisi var. kacak yollarla mr hyde ve türevi getirenler bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. Yorum yapan: (26.10.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Cellucor C4 50x 45 Servis
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Cellucor C4 50x Besin Değerleri

Cellucor
C4 50x 405 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 9 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 45
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 5
Toplam Karbonhidrat 1 g <1%
C Vitamini 375 mg 625%
Niasin 45 mg 225%
B6 Vitamini 750 mcg 37%
Folik Asit 375 mcg 93%
B12 Vitamini 52,5 mcg 875%
Kalsiyum 24 mg 2%
Beta-Alanin 2,4 g **
Kreatin Nitrat (NO3-T™) 1,5 g **
C4 50x Explosive Blend 557 mg **
N-Asetil L-Tirosin, Kafein Anhidroz, Mucuna Priens Tohumu Ekstresi, XCELICOR™ Caffeine Pterostilbene Cocrystal, TeaCor™ Tetramethyluric Acid
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Cellucor C4 50x Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Cellucor C4 50x Kullanım Şekli
1 servis ürünü 120-180 ml soğuk su ile karıştırıp antrenmandan 30 dk. önce alınız.
Orta Seviye Sporcular İçin Cellucor C4 50x Kullanım Şekli
1 servis ürünü 120-180 ml soğuk su ile karıştırıp antrenmandan 30 dk. önce alınız.
İleri Seviye Sporcular İçin Cellucor C4 50x Kullanım Şekli
2 servis ürünü 240-360 ml soğuk su ile karıştırıp antrenmandan 30 dk. önce alınız.