BSN

BSN

2001 yılında Florida’da kurunlan Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN®) o yıllardan itibaren global sporcu besin pazarının liderlerinden birisi oldu. BSN ürünleri ve markanın kendisi, son 6 yılda sporcu besinleri katogorisinde 35 den fazla ödüle layık görülen tek firmadır. Bu yüksek performans BSN’e önemli oranda marka bilinirliği ve sadık müşterilerin katılımında etkili oldu. BSN ürünleri bu gün 90 ülkede 40.000 yetkili satıcı tarafından satılan global bir marka haline gelmiş köklü bir markadır. BSN birinci sınıf sporcu besinlerini genişletilmiş dağıtım kanalları ile geniş kitlelere sunmaya devam edecek özel bir markadır. BSN 2011 yılında aynı zamanda Optimum Nutrition’un üreticisi olan dünya devi Glanbia şirketi tarafından satın alınmıştır. Bugün 50’den fazla ülkede milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır.

Devamını oku..

9 Ürün

sayfa başı

9 Ürün

sayfa başı

BSN Nutrition Ürünleri

DNA ve EDGE serisi ile birlikte Amerika’da 21 ürün ile satışa sunulmaktadır. Dünya çapında en fazla tercih edilen ürünü BSN No-Xplode ürünü olarak gösterilmektedir. Teknolojik üretim tesislerinde en iyi hammaddelerle üretilen BSN ürünleri dünya genelinde en fazla satılan markalar arasında yer almaktadır. GMP üretim standartlarına sahip üretim tesislerinde üretilmektedir. Üretimi yapılan her ürün yoğun ar-ge çalışmaları sonucu formüle edilmektedir ve üretim süreci boyunca çeşitli testlere tabi tutulmaktadır.

BSN Türkiye

BSN uzun bir süre Türkiye pazarına sınırlı ürün gamı ile sporculara sunulmuştur. BSN No-Xplode ve Syntha 6 protein tozu alanlarındaki en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Glanbia (üretici firma) şirketinin dağıtıcı pozisyonunda Türkiye’ye ofis açması ile DNA serisi Türkiye’ye gelmiştir. İlerleyen dönemlerde ürün çeşitliliğinin artacağı konusunda bilgi verilmektedir.

BSN Nutrition Atletleri

BSN alanında başarı elde etmiş birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmektedir. Bu sporculardan öne çıkanlar; Conor McGregor (MMA Profesyonel Dövüşçüsü) Flex Lewis (IFBB pro vücut geliştirici) Indiana Paulino (IFBB pro bikini atleti) Olarak sıralanabilir. BSN Nutrition aynı zamanda farklı spor etkinlikleri düzenleyerek sporcuları ürünler hakkında bilgilendirmektedir.

BSN Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız BSN ürünleri Glanbia tarafından ithal edilmiş güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, hazır stok ve iyi fiyat ile sunulmaktadır. BSN ürünlerine aynı zamanda mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.