Intra Workout

Intra Workout

Antrenman Esnasında (Intra Workout)

Intra workout ürünleri antrenman esnasında yoğun spor ile oluşabilecek anlık bitkinlikleri önlemek için formüle edilmiş ürünlerdir.Pre Workoutlarda olduğu gibi içeriklerinde cafein ve sitrulin gibi uyarıcı maddeler içerirler. Amino asit profilleri yüksektir. Türkiye'de en fazla satılan intra workout kategorisindeki ürün scivation xtend ürünü olarak gösterilebilir.

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

Dikkat (Olası Yan Etkiler)

  • Intra Workout ürünlerinin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Intra Workout diğer kafein içeren maddelerle (efedrin, sinefrin veya fenilefrin) birlikte kullanılmamalıdır. Aşırı uyarılma ile birlikte istenmeyen yan etkiler oluşabilir.
  • Yüksek dozlarda kafein tüketimi, baş ağrılarına, sinirlilik haline, uykusuzluğa, kusma ve ishale, taşikardiye, titremelere, gastrik problemlere, baş dönmesine, sarsıntılara ve zihin bulanıklığına neden olabilir.
  • Glakom, anemi, anksiyete, hemofili, şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, ishal veya hassas bağırsak sendromu gibi rahatsızlıkları olan kişilerde kullanılması önerilmez. Belirli tedavilerle çakışarak semptomları daha kötüye götürebilirken aynı zamanda istenmeyen yan etkilere sebep olabilir.