Zade Vital

Zade Vital

Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasındaki Helvacızade Grubu çatısı altında bulunmaktadır. 2012 yıllardan itibaren gıda takviyeleri alanında ürünlerin üretimini gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin ilk besin destekleri markaları arasında yer almaktadır. Üniversitelerle yürüttüğü araştırmalar sonucu en iyi ürünlerin üretimini hedeflemektedir. Bugün Zade Vital ürünleri 65’den fazla ülkede satışa sunulmuştur. Türkiye’de üretim yapıp global pazarda hizmet veren alanındaki ilk firmalar arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 64

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 64

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Zade Vital Ürünleri

67 farklı kategoride toplamda 384 ürün ile Türkiye’de yer alan en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler 67 farklı bitki özünden, meyve ve tohumlarından cold press teknolojisi kullanılarak saflıkları bozulmadan elde edilmektedir. Bu sayede ürünlerin son kullanma tarihlerine kadar en verimli şekilde etki etmeleri sağlanmıştır. 9 farklı formda ürün sunmaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri yağ grubundan aspir yağı, çörek otu yağı, balık yağı ve rüşeym yağı olarak sıralanabilir. Zade vital ürünleri ARGEFAR işbirliğiyle yürütülen 8 yıllık araştırma – geliştirme faaliyetleri sonucu geliştirmiştir.

Zade Vital Üretim Standartları

Konya’daki üretim tesislerinde üretim gerçekleşmektedir. Zade Vital tesisleri GMP üretim standartlarına sahiptir. Zade tesisleri 17 farklı kalite ve sistem belgesine sahip Türkiye’deki tek tesis olma özelliğine sahiptir. Özel otomasyon sistemine sahip tesislerinde insan eli değmeden üretim yapılması mümkün kılınmıştır. Selçuk Üniversitesi ve Ege Üniversitesi ile ortak çalışma yürüten deneyimli firma en iyi bitkisel hammaddeleri kullanmakta özen göstermektedir. Ürünlerde kullanılan bitkiler doğal ortamında yetişen türler arasından seçilmektedir.

Zade Vital Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Zade Vital ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.