Yağ Yakıcı Krem

Yağ Yakıcı Krem

Deri altında depolanmış yağların belirli bir kısmını elimine etmek, düzgün bir beslenme ve düzenli yapılan egzersizlerle bile çok zordur. Bu yağların dış görünümüz üzerinde büyük etkileri vardır. Yağ yakıcı kremler, kilo verme ve bölgesel yağ eritme sürecine katkıda bulunurlar. Yağ yakıcı kremleri kullanarak daha zayıf ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Yağ Yakıcı Krem Ne İşe Yarar

Yağ yakıcı kremler genelde yağ asitlerinin kan dolaşımına katılmasını teşvik eden ve depolanmış yağların metabolizmasını harekete geçiren aktif maddeler olan kimyasal bileşiklerden meydana gelirler. Bu nedenle bu tür kremlerin kullanımı bir zayıflama etkisi yaratarak, uyluk, kalça ve mide gibi sıkıntılı bölgelerin ölçülerini ve hacimlerini azaltmaya yardımcı olur. Bu maddeler aynı zamanda damar genişletici etkileri olan ve kan damarlarının deri yüzeyi altında genleşmesini tetikleyerek kremlerin içeriğindeki aktif maddelerin deri hücrelerine geçmesine katkıda bulunan (ve bu sayede cildi nemli, sağlıklı, parlak ve yumuşak bir hale getiren) bileşikler de içerebilirler. Bu kremler eksiksiz ve kapsamlı bir tedavi planının parçası olarak kullanılırlarsa daha belirgin sonuçlar elde edilebilir. Termojenik maddeler gibi yağ yakımını tetikleyen ürünlerle birlikte kullanımları kilo verme sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Yağ yakıcı kremler aynı zamanda kollajen ve C vitamini gibi cilt yapısını güçlendirmek için özel olarak üretilmiş ürünler (deride sarkma, çatlak ve selülitlerin tedavisi veya önlenmesine yarayan ürünler) ile birlikte de kullanılabilirler.

Dikkat-Olası Yan Etkileri
  • Aktif maddeye aşırı duyarlılık durumunuz söz konusu ise, kullanmayınız. Eğer sıklıkla alerjik reaksiyon geçiriyorsanız bu ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
  • Bu tamamlayıcı maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.