Xenofit

Xenofit

Xenofit Verla Ecz Arzneimittel çatısı altında bulunmaktadır. Crossfit, koşu, bisiklet gibi uzun süreli dayanıklılık gerektiren sporlar için ürünler tasarlamaktadır. 1988 yılında Tutzing Almanya’da kurulmuştur. Bu yıldan itibaren vitamin-mineral ve karbonhidrat içerikli enerji sağlayıcılar alanında uzmanlaşmıştır. Amatör sporculardan üst seviye sporculara kadar birçok sporcunun ilk tercihi olarak gösterilmektedir. Bugün Avrupa başta olmak üzere 10’dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

9 Ürün

sayfa başı

9 Ürün

sayfa başı

Xenofit Ürünleri

Sporcu besinleri, mineral, ve karbonhidratlar kategorisinde ürün üretimi gerçekleştirmektedir. 30’dan fazla ürün gamı ile Almanya’da üretim gerçekleştirmektedir. Xenofit birçok takım ve sporcuyla sponsorluk çalışması yürütmektedir. Andreas Hartmanni Andreas Sander, Felix Neureuther gibi alanında başarılı sporcular Xenofit takımında yer almaktadır.

Üretim Standartları

Kendi tesislerinde üretim yapan Xenofit EMAS yeterlilik sertifikasına sahiptir. En iyi hammaddeler kullanarak ürünlerin üretimi gerçekleştirilir. Ve ürünler ilk önce Xenofit takımındaki profesyonel sporculara denettirilmektedir.

Xenofit Türkiye

Xenofit Türkiye’ye 2016 yılı itibariyle giriş yapmıştır. Competition ve karbonhidrat jelleri Türkiye’de sporcular tarafından en çok tercih edilen 2 ürünü olarak sıralanabilir.

Xenofit Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Xenofit ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.