Weider Whey Proteinler

Weider Whey Proteinler

Weider whey protein ürünleri yüksek hammadde kalitesi kullanılarak hazırlanmış besin takviyeleridir. Weider Global Nutrition 1936 yılında ünlü vücut geliştirici Joe Weider tarafından kurulmuş ve Almanya başta olmak üzere Avrupa'da en fazla tercih edilen supplement markaları arasında yer almaktadır. Türkiye'ye 2000 yılından itibaren düzenli olarak ithal edilmektedir. Sağlıklı içerik konusunda hassas olan birçok sporcunun ilk tercihi olarak ön plana çıkmaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider Whey Protein Tozu Nasıl Kullılır?

Weider whey protein ürünleri yüksek saflıkta whey protein içerip hızlı emilim özelliğine sahiptir. Bu yüzden sporcular için amino asitin en fazla ihtiyaç duyulduğu spor sonrası kullanımı maksimum verimi sağlayacaktır. Diğer whye proteinlerden farklı olarak weider whey protein ürünleri amino asitlerle zenginleştirilmiş ve maksimum etki hedeflenmiştir. Spor seviyesi, kilo/boy oranı ve antrenman yoğunluğu göz önünde bulundurularak ürünün en fazla günde 4 ölçek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Spor sonrası kullanımı dışında sırasıyla spor öncesi, ara öğünlerde ve sabah uyanır uyanmaz kullanımı uygun görülmektedir. Laktozo karşı hassaiyeti olan kişilerin izole whey protein kullanması tavsiye edilmektedir. Bu ürünlerin hamilelik dönemlerindeki kullanımı ile ilgili yeterli bilgi yokbur bu yüzden hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez.

 

Weider Whey Protein Kullannanlar Ne Yorum Yaptı?

Özellikle weider premium whey ürünü kategorideki en yüksek olumlu geri dönüş oranına sahiptir. Weider whey protein tozları hakkındaki genel olumsuz yorum fiyat üzerine yapılmıştır. Düşük oranda olsa da kompleks ürünlerde yüksek karbonhidrat içeriği ve kilo aldırdığı konusunda olumsuz yorumlar gelmiştir. Tekrar satın alma oranı bazı ürünlerde kategori ürünlerinin üzerindeyken bazılarında ise altındadır. Türkiye'deki ithalatçı firmanın fiyat polikiları sıklıkla eleştirilmektedir.

 

Weider Whey Protein Satın Al:

Tüm Wedier Global Nutrition ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır.  Taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Tüm ürünler yetkili distribütörce ithal edilmiş iade garantili ürünlerdir.