Optimum Whey Proteinler

Optimum Whey Proteinler

Tüm dünyada en fazla satılan whey protein ürünü olan Optimum Gold standard whey bu kategoride yer almaktadır. Türkiye'ye 2006 yılından itibaren düzenli olarak ithalatı gerçekleştirilen Optimum Nutrition Glanbia çatısı altında bulunmaktadır. 2016 yılında Türkiye'ye departman açarak Türkiye operasyonunu kendisi üstlenmiştir. Fitbull'da satılan tüm Optimum Nutrition ürünleri Glanbia'nın ithalatı olup 100% orijinal ürünlerdir. Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Optimum Whey Protein Tozu Kullanımı:

Whey proteinler kana hızlı karışacak şekilde formüle edilirler. Protein yapısı bozulmadan filtrasyon işlemlerinden geçirilen ürünler karbonhidrat ve yağlardan ayrılarak hızlı emilim için uygun hale getirilirler. Optimum Nutrition whey protein tozları da bu özellikleri taşımaktadır. Bu yüzden öncelikli olarak spor sonrası kullanılması tavsiye edilmektedir. Eğer erbest formda bir amino asit (BCAA, glutamin) kullanılıyorsa spor biter bitmez bu amino asitle alınmalı 5-10 dk sonrasında Optimum Whey protein ürünleri kullanılmalıdır. Optimum Whey protein tozları spor olmayan günlerde ara öğünlerde ve sabah uyanır uyanmaz kullanıma uygundur. 

Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu yorum oranı Türkiye'de satılan tüm protein protein tozlarından daha yüksektir. Ürünün İngiltere'den ithal edilmesinden rahatsızlık duyan birkaç sporcu olsa da büyük çoğunluk hammadde kalitesi ve ürün etkisi olarak tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Tekrar eden kullanım oranı da kendi kategorilerindeki diğer ürünlerden yüksektir. Özellikle Gold Standard Whey bu kategoride en fazla olumlu yorum yapılan üründür. 

 

Optimum Nutrition Whey Protein Tozlarının Faydaları:

  • Kas kütlesinin gelişimi sağlar.
  • Kas dokusunun yıkılmasını engeller.
  • Toparlanma sürecini destekler.
  • Yüksek amino asit profiline sahiptir.

 

Optimum Whey Protein Ürünlerini Satın Al:

Tüm Optimum Nutrition ürünlerini ve whey protein tozlarını en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabiliriniz. Tüm ürünler Glanbia ithalatı olup vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.