Olimp Whey Protein Tozları

Olimp Whey Protein Tozları

Olimp 2009 yılı itibariyle düzenli ithal edilen markalar arasındadır. Polonya menşeili deneyimi firma özenli hammadde seçimi ile bilinmektedir. Whey protein tozu ürünleri de alanında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yapay tatlandırıcı, basit şeker gibi ucuz içerik kullanımından kaçınılmış ve Avrupa standartlarının üzerinde kalite hedeflenmiştir. Tüm Olimp whey ürünlerine bu kategoriden ulaşılabilir. Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Olimp Whey Protein Nasıl Kullanılır?

Whey protein ürünleri kana hızlı karışma özelliğine sahiptir. Spor sonrası anabolik pencere zamanlaması ile kullanılması kas kütlesi kazanımı bakımından faydalıdır. Yüksek amino asit profili ve glutamin içerir. Bu sayede  spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz kullanımı toparlanma açısından faydalı olacaktır. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. 

Kullananlar Ne Dedi?

Olimp whey proteinler olumlu geri dönüş oranı kategori ortalamasına göre daha yüksek ürünlerdir. Ancak tekrar eden kullanım oranı diğer whey proteinlere oranla daha düşüktür. Bunun sebebi yüksek fiyat politikası olarak gösterilmektedir.

Yağsız Kas Kütlesi için İdeal.

Olimp whey protein ürünleri düşük karbohidrat ve yağ oranı ile yağsız kas gelişimini destekler. Yüksek orandaki glutamin katkısı ile kas yıkılmalarını engellerken toparlanmaya katkı sağlar. Olimp'in kendi tesislerinde çeşitli testlerden geçirilerek üretim süreci tamamlanmaktadır. Farklı boylarda sunulan Olimp protein tozları her spor dalından sporcunun kullanabileceği yapıya sahiptir.