Muscletech Whey Proteinler

Muscletech Whey Proteinler

Musletech whey protein sporcular için formüle edilmiş, kas kütlesini destekleyici sporcu gıdasıdır. Deneyimli marka 2 yıl üst üste Amerika'da en fazla satılan supplement üreticisi olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerinde Muscletech kriterlerine uygun hammadde kullanarak en verimli ürünlerin üretilmesini hedeflemektedir. Ürünleri birçok profesyonel ve amatör sporcu tarafından tercih edilmektedir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech Whey Protein Kullanımı Nasıl Olmalı?

Whey proteinlerin emilimi hızlı olduğundan ve yüksek oranda yağ ve karbonhidratlardan arındırıldığından kasların en fazla ihtiyacı olan spor sonrası dönemlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Ürün içeriğine göre kullanım zamanını tayin etmek mümkündür. Kişisel ihtiyaç, antrenman yoğunluğu, ve seviye doğrultusunda kullanım miktarı kişiye özel olarak ayarlanmalıdır. Günlük protein ihtiyacının maksimum 40%'ı protein tozlarından sağlanmalıdır. Muscletech whey protein tozu ürünlerinin hamilelik dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanılması tavsiye edilmez. Laktoz hassasiyeti olan bireylerde ishal ve mide rahatsızlığı yan etkileri görülebileceğinden bu kişilen kullanması tavsiye edilmez. 

 

Kullananlar Ne Dedi?

Kullanıcı yorumları %80'e yakın olumlu olmuştur. Muscletech whey ürünlerinden genel olarak hedefe uygun sonuçlar elde edildiği kullanıcılartarafından geri bildirim olarak yapılmıştır. Olumsuz yorum olarak lezzet ve karıştırma problemi gösterilebilir. Tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının 4% üzerinde yer almaktadır. Fiyat/performans oranı olarak Türkiye'deki ürünlerle kıyaslandığında kullanıcı tarafından listenin üst sıralarında yer olmuştır. 

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütörce ithalatı yapılmış tüm Muscletech whey protein ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'da sunulmaktadır. Tüm ürünlerde vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.