Musclepharm Whey Protein Tozları

Musclepharm Whey Protein Tozları

Musclepharm markasının whey ürünleri Türkiye'ye 2009 yılından itibaren düzenli olarak ithal edilmektedir. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. 2014 yılında Mp combat powder Amerika'da en çok satılan kompleks whey protein olma özelliğini taşımaktadır. Yüksek kalitedeki hammadde içeriği ürünlere duyulan güveni arttırmaktadır. Arnold Iron whey de Musclepharm çatısı altında bulunan ve Türkiye'de çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Musclepharm Whey Protein Kullanımı:

Emilim hızları yüksek olduğundan spor sonrası kullanım için uygundur. Protein ihtiyacı ve antrenman seviyesine göre spor öncesi de kullanıma uygundur. Yüksek amino asit profili toparlanmayı ve kas gelişimini destekler. Düşük karbonhidrat içerikleriyle yağsız kas kütlesini desteklerler. 

Kullanıcı Yorumları:

Özellikle zaman salınımlı olan proteinde olumlu geri dönüş oranı yüksektir. 2016 yılında ithal edilen combat whey ürünü Türk sporcular tarafından fiyat/performans oranı düşük bir ürün olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden birden fazla satın alma oranı bu üründe kategori ortalamasından düşüktür.