Hardline Whey Proteinler

Hardline Whey Proteinler

Hardline Whey Protein Tozu Nedir ?

Hardline whey protein tozları hacim kazanmak ve kas kütlesi elde etmek için tasarlanmış gıda takviyeleridir. 3 farklı whey protein çeşidi olan whey, izole, ve hidrolize proteinden elde edilmiş olması ürün ismindeki 3 matrix özelliğini temsil eder.

Yüksek kalitede hammadde kullanılarak formüle edilmiş Hardline Whey proteinler helal sertifikanısa sahiptir. Yapay şeker içermez.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

Hardline Whey Proteinler Nasıl Kullanılır?

Whey proteinlerin temel özelliği hızlı kana karışabilmeleridir. Bu sayede amino asitler kas dokusuna hızlı ulaşmaktadır. Spor sonrası kas dokusunun en fazla amino asite ihtiyacı dönem olduğundan Hardline Whey protein ürünlerinin temel kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Ayrıca günlük prtein ihtiyacına göre spor öncesi, ve ara öğünlerde de kullanılabilir. Kreatin içerikli ürünlerin düzenli olarak 3 ay kullanıldıktan sonra en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektediz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde bu ürünlerin kullanılması tavsiye edilmez. Laktoza karşı alerjik durumu olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez.

 

Hardline Whey Protein Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Bu kategorideki Whey 3 Matrix ürünü 2015 yılında Türkiye'de en fazla satılan 2. protein tozu olmuştur. Ürünler hakkında her ne kadar olumlu yorum ağırlıkta olsa da olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Elde edilen sonuç genelde iyi yorumlanırken; lezzetsiz tadı, ekstra ucuz amino asit içeriği, ve yüksek fiyat politikası temel olumsuz yorumları oluşturmaktadır. Bu kategorideki ürünlerin tekrar kullanım oranı diğer whey proteinlerin üzerindedir.

 

Hardline Whey Protein Tozu Ürünlerini En İyi Fiyata Satın Al:

Tüm Hardline Nutrition ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Güncel üretim tarihlerine sahip 100% orijinal ürünler vade farksız taksit imkanı kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.