BSN Whey Proteinler

BSN Whey Proteinler

BSN whey protein yüksek kalitedeki hammadde ve makul fiyat politikası ile Türkiye'de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. BSN markası deneyimli üretici Glanbia çatısı altında bulunmaktadır. 2009 yılından itibaren düzenli olarak Türkiye'ye ithal edilmektedir. Whey protein kategorisindeki ürünü ile sporcuların ilgisini çekmiştir. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

BSN Whey Protein Kullanımı:

Whey proteinlerin kullanımı özellikle antrenman sonunda yapılmalıdır. Kana hızlı karıştıkaları için spor sonrası anabolik pencere dahilinde kullanımları önem taşımaktadır. Kişisel ihtiyaç ve spor seviyesine göre öğün aralarında, ve sabah uyanır uyanmaz kullanımı uygundur. 

BSN Whey Protein Faydaları Nelerdir

  • Emilimi hızlı olur bu sayede kas dokusuna ulaşmaları kısa sürmektedir. 
  • Amino asit profilleri yüksektir.
  • Kas kütlesi kazanımında aktif rol oynarlar.
  • Anabolik değerleri yüksektir.
  • Yüksek amino asit profili sayesinde toparlanmaya yardımcı olur.

Satın Al:

En iyi fiyat ve vade farksız taksit imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Aynı gün ücretsiz kargo ve kapıda ödem seçeneği Fitbull'da. 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

Laktoz intöleransı olan kişilerde sindirim problemi yapabileceğinden kullanılması önerilmez. Hassas bünyelerde karın kasılmaları, mide bulantısı ve ishal görülebilir.Whey protein tozu kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. Doktorunuza danışmanız önerilir.Böbrek probleminiz varsa, whey protein tamamlayıcılarının alımında daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.