Way-Out Nutrition Whey Protein 2280 gr

Diğer Way-Out Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta var

%29
indirim
239 TL
169TL
Havale/EFT: 160,55 TL (%5 indirim)

* Doldurulması Gerekli Alanlar

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Detaylar

Marka
Menşei
Türkiye Türkiye
SKT
05/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 57

1 Servis (40 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti4,19 TL
 • Protein29,3 g
 • Karbonhidrat2,8 g
 • BCAA6,6 g
 • Glutamin3,15 g
 • Yağ3,1 g

Hazırlanışı

1 Servis (2 Ölçek) Way-Out Protein 300-450 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay karıştırılabilir mikronize formu sayesinde topaklanma yapmaz.
Püf Noktalar: Damak zevkine göre su,süt ya da meyve suyu ile hazırlanabilir ve eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri: Spordan 30 dk önce ve spordan sonra olarak kullanılır. Alınan miktarlar eşit olarak ya da spor sonrasına ağırlık verecek şekilde ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler: Toparlanmayı desteklemek için sabah uyanır uyanmaz. Ve isteğe bağlı olarak ara öğünlerde kullanılabilir. Alınan miktarlar eşit olarak ayarlanabilir.
Püf Noktalar: Spor sonrası kullanımlarda süt ile hazırlanacaksa yağsız süt tercih edilmelidir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651 Ölçek1 Ölçek3/2-2 Ölçek
65-801 Ölçek3/2 Ölçek3/2-2 Ölçek
80-953/2-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
45-55-1/2-1 Ölçek1-3/2 Ölçek
55-651/2-1 Ölçek1-3/2 Ölçek3/2 Ölçek
65-751 Ölçek1-3/2 Ölçek3/2-2 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %92
 • Tekrar Kullandı %53
 • Olumsuz %8

Maddelerle Way-Out Nutrition Whey Protein

 • Almanya menşeili yüksek kalitede protein ham maddesi kullanılarak formüle edilmiştir.
 • Tek serviste içerdiği 29,3 gr protein ile rakiplerinin üzerindedir.
 • Zengin amino asit profili ile öne çıkar.

Bunlara Dikkat Edin

Way-Out Nutrition Whey Protein 2280 gr:

AB standartlarında ham madde kullanılarak üretilmiş gıda takviyesidir. Düşük şeker ve yağ oranları ile yağsız kas kütlesi kazanımını destekler ve definasyon dönemlerinde kullanıma uygundur. Üretim analiz sonuçlarını düzenli olarak her üretim partisinde yayınlayan Türkiye'deki tek markadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Tüm Way-Out ürünleri güncel üretim serisindeki 100% ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden temin edilmektedir.
Tüm ürünler saklama koşullarına uygun olarak depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargolanmadan önce kontrol edilmektedir.
Way-Out Nutrition Whey Protein 2280 gr hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (43)
way out whey
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
diğer yerlilerle kıyaslanamıyacak kadar iyi.
bu devirde weider de alamadığımıza göre 2. kutuya başlayabilirim...
Yorum yapan: (18.01.2019 tarihinde gönderildi)
Wat Out Whey
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bir kutuyu bitirdim. Su ile tadı iyi değil ama yağsız sütle gayet güzel. Karışımı hızlı fakat evde hazırlayıp giderseniz antrenman sonrası dibinde bazı çökmeler görürsünüz. Köpüklenme yapmıyor diyenlerin yanlışı var bayağı köpürüyor. Ama perfonmansa gelince hiç durmayın alın diyorum.Çikolatasını denemedim malum wheylerde genelde çikolata kötü olur dedim çilek iyidir çileğe devam. 2 ölçek kullanılıyor bilginiz olsun. Bu da 57 servise denk geliyor. Yorum yapan: (8.01.2019 tarihinde gönderildi)
üretim tesisi hk.
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
migrosun ataşehir genel müdürlükteki satın almacı arkadaştan aldığım bilgiye göre migrosa l-carnitine ürünü giriyormuş hayırlı olsun. diğer ürünleri de bu tür mass marketlerde satılsa çok daha ulaşılabilir olur. bu arada bahsettiğim bu satın almacı arkadaş satın alma sürecinde gıda ürünlerinin üretim tesislerini geziyorlar. dediğine göre tıbbı ilaç seviyesinde üretim yapılıyormış daha önceki gezdiğim yerli üreticilerle alakası yok diyor. zaten eczanede satılan 4-5 markaya da fason üretim yapıyorlarmış. özetle fiyatı göz önünde bulundurulduğunda kalite olarak alınabilecek seviyede.. Yorum yapan: (24.12.2018 tarihinde gönderildi)
Başarılı Ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü yeni aldım tadı çok şekerli değil bu önemli bir nokta çok yoğun şeker tadı gelmiyor ağzınıza.Ölcek olayı biraz kafamı karıştırdı sadece onu bilen varsa anlatabilir mi ? Ölçek kabı 40 ml tek seferde onun hepsini doldurup mu kullanacağız? Alacak olanlara tavsiye ederim başarılı ürün etkisi zamanla görülecektir.Fitbull'a ayrıca teşekkür ederim ekstra hediye için :) Yorum yapan: (19.12.2018 tarihinde gönderildi)
Servis Miktarı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Alta "güzel, fiyatı uygun" falan diye yorum yaptım ama yanlış anlamışım. Hazırlanışı kısmında 1 servis = 2ölçek yazıyo. Ben onu takmayıp birer ölçek içtim. Şimdi kutunun sonlarına geldim. Hassas terazide bi ölçtüm ki gerçekten bi ölçek 20 gr mış. Başından beri yanlış içmişim. Gerçekten de bi kere içmeye 2 ölçek koymak lazımmış. O zaman çok pahalıya geliyo. 250 ₺ ye optimum alırım daha iyi. Zaten ilanlarda da servis maliyetleri yazıyo. Fark ortada. Harbiden şok oldum şu an. Ben de diyorum "57 servis yazıyo. Niye aylardır bitmedi" diye Yorum yapan: (13.12.2018 tarihinde gönderildi)
süper
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tam bir fiyat performans ürünü çileklinin tadı çok güzel..tadını beğenmeyip baha
ne bulanlar whey proteinin aromasını ve tadını bilmiyorlar herhalde...
Yorum yapan: (13.12.2018 tarihinde gönderildi)
eski günlerimdeki gibi bir ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
15 yıllık body geçmişimde eskiden içtiğim protein tozu bu resmen etkisini dün geldiği için ileride değerlendirip bilgilendiricem çevremi ve sizi fitbull sitesi süper hediye üç çeşit geldi çok teşekkür ederim Yorum yapan: (7.12.2018 tarihinde gönderildi)
Çok uygun
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürün 1 günde elime ulaştı ancak kutuda göçükler vardı çok sıkıntı değil ama sağlam gelmesini isterdim. Bu fiyata alınabilecek başka protein yok zaten inşallah faydasını görürüm. Gelişmeleri paylaşıcam. Yorum yapan: (7.12.2018 tarihinde gönderildi)
içeriği ve tavsiyeleri değerlendirdim
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
fazlasıyla met ediliyor deneyip görüceğiz m ettim site zaten yıllardır guvenilir adresimdi Yorum yapan: (5.12.2018 tarihinde gönderildi)
ettimde
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürünün kendi sitesinde 2 ölçek 1 servistir yazıyor hangisine inanalım yardımcı olun lütfen Yorum yapan: (1.12.2018 tarihinde gönderildi)
Basarìli
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Hersey guzelde protein tozuda iyi ama çanta hediyemi yolmamaníz beni uzdu bide bu siteyi kullanmicam Yorum yapan: (13.11.2018 tarihinde gönderildi)
Gayet iyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürünün tadı pek iyi demem. ama bu tip şeyleri şifa niyetine içip, tadına tuzuna bakmayacaksın. pasta börek değil bu. sürekli görüyorum yok tadı iyi değil yok içemiyorum. napacan tadını madını? içeriği ve etkisi gerçekten güzel. önemli olan da bu. fiyatı da çok çok iyi. tavsiye ediyorum Yorum yapan: (9.11.2018 tarihinde gönderildi)
ek takviye
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bu met edilen protein kulaniminda b6 vitamin takviyesi sartmi gerekli degilmi ,bilgisi olandan aciklama rica ediyorum Yorum yapan: (9.11.2018 tarihinde gönderildi)
Bu Fiyata Emsali Yok
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Gayet etkili ürün.Çilek kullanıyoruz tadı çok güzel.Köpüklenme yok suya mükemmel karışıyor. 2. yi sipariş verdik fiyatı yükselse dahi sipariş vermeye devam edeceğiz.Talep ediliyor.Etki bakımından çok iyi.Yanlız hangi protein tozu olursa olsun beslenmiyorsanız atrenmanınız sert değilse etki beklemeyin.Hergün yeterli protein ve karbonhidrat alımı yapmıyorsanız antrenmanınız amacınız doğrultusunda sert değilse protein tozları sihirli değnek değil boşa yükleme yaparsınız.Definasyon ve bulk ta kullanmak için uygundur. Yorum yapan: (21.10.2018 tarihinde gönderildi)
F/P ürünü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
4 yıldır spor yapıyorum birçok ürün kullandım ama bu kadar uygun fiyatlı oluşta bu kadar içeriği zengin ve kaliteli bir protein tozu görmedim. Yurtdışından ithal edilip normal fiyatının 3-4 katına satılan protein tozlarını alacağıma içeriği o bilindik markalarla yarışan way out protein tozunu tercih ederim. Herkese tavsiye ederim gönül rahatlığı ile bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yorum yapan: (5.10.2018 tarihinde gönderildi)
süper çikolata
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
beğendim Yorum yapan: (22.09.2018 tarihinde gönderildi)
Fena Bi Ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Mütiş bisey yaa yıkılıyor tavsiye ederim fitbull Iyiki Varsin Yorum yapan: (16.09.2018 tarihinde gönderildi)
tad
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürünü alırken yorumlara baktığımda tadı konusunda sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördüm ve tereddüt ederek aldım. ürün hemen ertesi gün elime ulaştı hızlı teslimat süper hizmet. ürünü az önce denedim ve tadını çok beğendim. herhangi bir rahatsız edici tat ve koku yok ayrıca karışması da çok iyi he hızlı oldu. ya firma olumsuz yorumları gözeterek tatda iyileştirme yapmış ya da olumsuz yorum yapanlar markayı karalamak amacıyla yorum yapıyorlar. hem fiyat hem de kallite olarak 10 numara Yorum yapan: (10.09.2018 tarihinde gönderildi)
Pişman olmazsınız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürün aroması ve kıvamı çok güzel severek tüketiyorum. İçeriğindeki protein kaliteli ve etkisini hemen hissediyorsunuz. 2-3 meşhur markayı denedikten sonra fiyatı hesaplı diye bunu deneyeyim dedim şimdi benim için vazgeçilmez oldu. Tavsiye ederim pişman olmazsınız. Yorum yapan: (10.09.2018 tarihinde gönderildi)
hesaplı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
karışma sorunu yok,tat olarak gerçek whey tadını veriyor,etkisini kullandıkça anlıycaz sonuçta alınıp kullanılabilir...hesaplı.. Yorum yapan: (4.09.2018 tarihinde gönderildi)

Ürünler 1 - 20 / Toplam 43

sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Way-Out Nutrition Whey Protein 2280 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Way-Out Nutrition Whey Protein Besin Değerleri

Way-Out Nutrition
Whey Protein 2.280 gr 57 Servis
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 40 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 57
Enerji 161 kcal
Protein 29,3 gr
Karbonhidrat 3,36 gr
Yağ 3,1 gr
BCAA 6,6 gr
Glutamin 3,2 gr
L-Alanin 1272 mg
Glisin 582 mg
L-Valin 1592 mg
L-Lösin 2863 mg
L-İzolösin 2211 mg
L-Treonin 2605 mg
L-Serin 1695 mg
L-Prolin 1431 mg
L-Arjinin 138 mg
L-Aspartil Asit 1608 mg
L-Metionin 561 mg
L-Glutamin 3158 mg
L-Fenilalanin 962 mg
L-Lizin 2685 mg
L-Histidin 689 mg
L-Tirozin 968 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Diğer İçerikler: Whey protein konsantresi, Aroma verici (Doğala özdeş çikolata aroması), Toz kakao, Tatlandırıcı (Sukraloz, Asesulfam K.)