Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi

Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

 • Ürünler yüksek kalitede Almanya menşeili ham maddeler kullanılarak formüle edilmiştir.
 • Max Gainer düşük şeker ve yağ oranına sahiptir.
 • Bir serviste 32,5 protein içerir. Kolay karıştırılabilir ve topaklanma yapmaz.
 • Arginine Pump omuz katkısı içermez. Kapsüller yenilebilir bitkisel ham maddeden üretilmiştir.
 • Saf arjinin içeren formülasyona sahiptir.

Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi Nasıl Hazırlanır?

4 Ölçek Way-Out Nutrition Max Gainer 300-450 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır.
4 kapsül Way-out Arginine bol sıvı ile teker teker yutulur. Kapsüller kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi Ne Zaman Kullanılır?

Spor Günleri: Gainer spordan 45 dk önce ve ve spordan sonra olarak kullanılmalıdır. Arginine spordan 30dk önce alınmalıdır. Yoğun antrenman dönemlerinde yatmadan önce de kullanılabilir.
Spor Yapılmayan Günler: Gainer ara öğünlerde ve akşam yatmadan 1-2 saat önce kullanılmalıdır. Arginine ise yatmadan önce kullanılır.

Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi Ürün Yorumları

Way-Out Max Gainer 5 kg + Arginine Pump Paketi ürünü sitemiz kullanıcıları tarafından 3 yorumda ortalama 4.08 puan ile derecelendirilmiştir.

 • Çok iyi

  Puan: 4.25

  Bu tarz pek çok ürün kullandım. Kilo alıyorum ve yağlanma yapmıyor. Fiyat performans ürünü. Yanındaki arginine muhteşem. Etkisi çok güçlü. Sitede 4 tane alın yazıyor o şekilde kullandım.120 tane olduğu için bir aya denk geliyor. Tek negatif yanı gainerın tadındaki yapaylığı hissediyorsunuz ama o da kabul edilebilir bir seviyede. Etkiler kişiden kişiye değişir. Alın deneyin.

  Yorumu yapan: Anıl | 30-12-2018

 • üretim tesisi

  Puan: 3

  migrosun ataşehir genel müdürlükteki satın almacı arkadaştan aldığım bilgiye göre migrosa l-carnitine ürünü giriyormuş hayırlı olsun. diğer ürünleri de bu tür mass marketlerde satılsa çok daha ulaşılabilir olur. bu arada bahsettiğim bu satın almacı arkadaş satın alma sürecinde gıda ürünlerinin üretim tesislerini geziyorlar. dediğine göre tıbbı ilaç seviyesinde üretim yapılıyormış daha önceki gezdiğim yerli üreticilerle alakası yok diyor. zaten eczanede satılan 4-5 markaya da fason üretim yapıyorlarmış. özetle fiyatı göz önünde bulundurulduğunda kalite olarak alınabilecek seviyede..

  Yorumu yapan: timur yılmaz | 24-12-2018

 • Gainer

  Puan: 5

  Arkadaslar urunu antreman sonrasinda kullanildiginda baya bi siskinlik yapiyor gaz da yapiyor ve yemek yedirmiyor yemek den sonra tuketmenizi tavsiye ederim alacak yeni arkadaslar icin aoyluyorum

  Yorumu yapan: Melih aydın | 17-08-2018

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.