VPX Sports

VPX Sports

Vital Pharmaceuticals çatısı altında bulunmaktadır. Florida merkezli firma aynı zamanda Redline ve Bang markalarına da ev sahipliği yapmaktadır. 1993 yılında üniversitelerle birlikte dünyanın en kaliteli ürünlerini üretmek amacıyla kurulmuştur. Bugüne kadar UCLA, Florida State, Baylor Üniversitesi’nin de içinde bulunduğu 22 farklı üniversite ile çalışma yürütmüştür. Bugün 20’den fazla ülkede VPX ürünleri sporcularla buluşmaktadır.

Devamını oku..

10 Ürün

sayfa başı

10 Ürün

sayfa başı

VPX Ürünleri

2016 yılı itibariyle Amerika’da 11 farklı VPX ürünü sporculara sunulmaktadır. Giant gains, ve zero carb SRO ürünleri Amerika’da en fazla tercih edilen iki ürünü olarak sıralanabilir.

VPX Türkiye

VPX Türkiye’ye ilk defa 2014 yılında ithal edilmiştir. Bugün düzenli ithalatı bulunmamaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri ise VPX shotgun ve zero carb izole proteini olarak sıralanabilir.

VPX Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız VPX ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.