Voonka

Voonka

Voonka Eczacıbaşı çatısı altında 2012 yılında kurulmuştur. Her ürünün üretiminde hammadde tedarikinden üretim aşamasına kadar bir dizi test uygulanmaktadır. Üniversitelerle yürütülen çalışmalar ışığında ürünlerin formülü iyileştirilmekte ve test edilmektedir. Kısa sürede birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler olumlu geri dönüş oranı bakımından oldukça yüksek seviyededir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 41

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 41

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Eczacıbaşı Hakkında Kısa Bilgi

Eczacıbaşı Sağlık Grubu'nun temelleri 1942 yılında Dr. Nejat F. tarafından D-Vital ismiyle hatırlanan vitamin ile atılmıştır. 1952 yılında Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kuran firma, ilaç üretimi alanında faaliyet gösteren iki kuruluşunu 2007 yılında Zentiva’ya devretmesinin ardından ürün ve hizmet alanında yeni rotalar takip etmiştir. Üretimini gerçekleştirdiği ve ithalatını yaptığı geniş ürün gamı ile Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, ürün yelpazesi ve hedef kitlesi açısından ülkenin en büyük firmaları arasında yer almaktadır.

Voonka Ürünleri

Vitamin mineral, omega, eklem kemik desteği, çocuk ürünleri , ve anti aging olmak üzere 5 farklı kategoride ürün sunmaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri CoQ-10, krill oil, ve omega 3 ürünleri olarak sıralanabilir.

Voonka Üretim Standartları

Uluslararası pazarda aktif olan hammadde sağlayıcıları ile çalışmaktadır. Etken maddelerin içerik ve etki kontrolleri üretim aşamasına kadar detaylı bir şekilde yapılmakta ve belgelenmektedir. Üniversitelerle yapılan ortak çalışmalar ve analizler sonucu Voonka kalitesi güvence altına alınmaktadır. Müşteri geri bildirimleri dikkate alınarak ürün iyileştirmeleri sürekli olarak yapılmaktadır.

Voonka Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Voonka ürünleri güncel üretim bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.