Vitargo

Vitargo

Swecarb AB tarafından İsveç’te kurulmuştur. Karbonhidrat tozu üretimi alanında uzmanlaşmış ve dünyanın en iyi saf karbonhidratlarını üretmek için çalışmaktadır. Vitargo ayrıca ürünlerinin üretimi sürecinde üniversitelerle birlikte çalışarak sporcular için en iyi sonuçları getiren ürünleri tasarlamaktadır. Birçok olimpiyat atleti, ve medikal uzmanının yanında dış görünüşünü, ve fiziksel kabiliyetlerini iyileştirmek isteyen binlerce insan Vitargo’yu tercih etmektedir. Kompleks karışıma sahip ürünlerinin formülü patentli olup; dayanıklılığı artırdığı çeşitli araştırmalarca kanıtlanmıştır. Bugün Vitargo 40’dan fazla ülkede satılmaktadır. Vitargo aynı zamanda birçok ünlü sporcu takviyesi üreten firmaya hammadde sağlamaktadır.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Vitargo Ürünleri

Vitargo 2016 yılı itibariyle üretimini 6 farklı ürün ile devam ettirmektedir. Temel etken maddesi karbonhidrat olan ürünler tek kullanımlık saşelerde ve 2 kg ve 5 kg lik kutularda sunulmaktadır.

Vitargo Türkiye

Vitargo Türkiye’ye 2011 yılında carboloader ve electrolyte ürünleri ile giriş yapmıştır. Özellikle dayanıklılık gerektiren spor dalları ile uğraşan sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmiş ve kısa sürede yüksek satış hacimlerine ulaşmıştır. Vitargo Pure ve Creatine ürünleri ise 2015 yılı itibariyle Türkiye’ye getirilmiştir. Düzenli olarak ithalatı gerçekleşmektedir.

Üretim Standartları

Kendi üretim tesislerini kullanan marka HACCP ve ISO 9001 üretim standartlarına sahiptir. Kapalı sistem üretim teknolojisi sayesinde insan eli değmeden üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Üretim aşamasından birçok testten geçen ürünler aynı zamanda üniversitelerle yapılan ortak araştırmalarda araştırılıp geliştirilmektedir. Vitargo’nun üstün etkisini diğer karbonhidratlardan ayıran 3 farklı bilimsel çalışma yapılmıştır.

Vitargo Takımı

Birçok spor etkinliğine sponsor olan vitargo, maraton ve bisiklet müsabakalarında sıklıkla ana sponsor olarak yer almaktadır. Ayrıca Kris Gethin, Damian Blaum, Ana Filipa Santos gibi alanında başarılı sporcularla sponsorluk çalışması yürütmektedir.

Vitargo Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Vitargo ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.