Universal Nutrition

Universal Nutrition

Her vucut farklı, iyi besin takviyesi ise Universal'dir mottosuyla 1977 den beri hizmet veren marka sağlıklı ve yüksek kalitede ürün üretmektedir. Sporcuların daha güçlü bir fiziğe ulaşmaları için ürünlerini dizayn eden firmanın olmazsa olmaz 5 unsuru; kalite, servis, güvenirlik, duyarlılık ve yenilikçilik olmuştur. 20 yılı aşkın tecrübe sayesinde farklı hedef ve sporcu sınıflarına göre formüle edilmiş birçok ürüne sahip olan Universal Nutrition, sporcuların ilk kullanımlarından sonra aynı ürünü ikinci defa kullanma oranı en yüksek olan supplement üreticileri arasında yer almaktadır. Bu da marka ürünlerinin işe yaradığının bir kanıtı olarak gösterilmektedir. Univeral Nutrition bugün 50’den fazla ülkede milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 24

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 24

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Universal Nutrition Ürünleri

Üniversal Nutrition markası altında bulundurduğu animal serisi ile birlikte 60’dan fazla ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Animal serisi ürünleri orta-üst seviye sporcular için formüle edilmiştir. Özellikle Universal Animal Cuts ürünü dünya çapında en fazla satılan ürünler arasındadır.

Universal Nutrition Türkiye

Universal Nutrition Türkiye’ye 1998 yılında ithal edilmiştir. Türkiye’ye ithal edilen ilk sporcu ürünleri arasında yer almaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri arasında; animal cuts ürünü ve yine aynı seriden animal pak multivitamin ürünü gösterilebilir. 2016 yılı itibariyle Animal whey protein tozu Türkiye’ye getirilmiş ve birçok sporcu tarafından kullanılmıştır.

Üretim Sandartları

Universal Nutrition ürünlerini Amerika’da kendi bünyesinde bulundurduğu 9200 m2’lik yüksek teknolojik donanıma sahip tesislerinde üretmektedir. Sınıfının en iyi hammaddelerini kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Universal Nutrition NRC (National Research Concil, USP (United States Pharmacopeia), Food Chemical Codex ve National Formulary tarafından sertifikalandırılmıştır. Sıkı denetim yapan bu firmaların yanında Universal Nutrition ürünleri üretimi boyunca bağımsız kuruluşlarca çeşitli testlere tabi tutulmaktadır.

Universal Nutrition Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Universal Nutrition ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.