Uniq2go

Uniq2go

Adını dünya üzerinde benzer bir içeriği olmamasından alan protein bar markasıdır. Uniq2go protein barların temel özelliği 100% doğal olmasıdır. Katkı maddesi koruyucu madde, genetiğiyle oynanmış hammadde, ya da gluten hiçbir üründe bulunmaz. Yerli olan marka Türkiye’de en fazla tercih edilen protein bar markasıdır. Global pazarda hizmet vermeyi planlayan firmanın ürünleri yakın tarihte dünya pazarında yer bulacaktır.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

Uniq2go Ürünleri

Uniq2go choco light, choco dark, power ve choco fresh olmak üzere 4 farklı ürün sunmaktadır. Choco light ürünü portakallı, choco dark bitter çikolatalı power badem parçacıklı çikolatalı, choco fresh ürünü ise nane aromalıdır. 183 kcal ve 157 kcal arasında değişen enerji oranlarına sahiptir. Lifli ve düşük yağ içerikli sayesinde kaliteli karbonhidrat alımı için ideal ürünlerdir.

Protein Bar’da Üstün Kalite

Uniq2go protein barlar sağlığa zararlı herhangi bir etken madde içermemektedir. İnsan elinin minumum oranda değdiği teknolojik üretim tesisleri sayesinde ürünler güvenli süreç yönetimi ile üretilmektedir.

Uniq2go Protein Bar Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Uniq2go ürünleri güncel üretim serisinde bulunan taze ürünlerden oluşmaktadır. Tüm Uniq2go ürünleri Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.