Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

1979 dan bu yana faaliyette olan Ultimate Nutrition dünya üzerindeki en eski supplement üreticilerinden biridir. Biyokimyacı kurucusu Victor H. Rubino o dönemdeki besin takviyelerinin sporcular için verimsiz ve yetersiz olduğunu düşünerek kendi şirketi olan Ultimate Nutrition'ı kurmuştur. sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri üreten dünya üzerinde sayılı şirketler arasında olan şirketin kurucusu 2003 yılında hayatını kaybetmiştir. Bugün hala Rubino ailesi tarafından işletilen ve detaylı araştırmalarla birlikte yüksek kalitede ürün üretme vizyonunu devam ettiren marka 50’den fazla ülkede sporcularla buluşmaktadır.

Devamını oku..

19 Ürün

sayfa başı

19 Ürün

sayfa başı

Ultimate Nutrition Ürünleri

Gıda takviyelerinde 8 kategoride üretim yapmaktadır. Toplamda 50’den fazla farklı ürünü sporculara hizmet etmektedir. Ultimate ISO cool ve amino 2000 ürünleri özellikle Amerika’da yüksek satış adetlerine sahiptir.

Ultimate Takımı

Deneyimli firma kurulduğu günden bu yana birçok vücut geliştirme müsabakasına sponsorluk yapmıştır. Mr. Olympia’nın efsane vücut geliştiricisi Phil Heath ve Dester Jackson Ultimate Nutrition’ın sponsor olduğu en önemli iki sporcu olarak gösterilebilir.

Ultimate Nutrition Türkiye

Ultimate Nutrition Türkiye’ye 2010 yılından itibaren düzenli olarak getirilmektedir. En fazla tercih edilen ürünleri ise Ultimate Prostar Whey protein tozu ve Ultimate CLA ürünleri olarak gösterilebilir.

Ultimate Nutrition Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Ultimate Nutrition ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.